ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кошти на лікування спецпризначенця Петраківського виділить відомий український бізнесмен

Суспільство 3816

Принаймні про це повідомив редактор видання Цензор.net Юрій Бутусов.

Інформацію про хмельницького спецпризначенця Олександра Петраківського, який був поранений на Луганщині і зараз перебуває у комі, Газета "Є" розмістила у п'ятницю, 1 серпня. Наступного дня цю ж інформацію розмістило виданння Цензор.нет і того ж дня редактор видання Юрій Бутусов повідомив на своїй сторінці у Фейсбук про те, що «відомий український бізнесмен запропонував повністю оплатити екстрене вивезення Олександра за кордон і його лікування в розмірі 150 тисяч євро».
«Я подзвонив Петру Петраківському, батькові Сашка – кадровому офіцеру, полковнику запасу, повідомив про те, що кошти вже зібрані. І подякував йому за виховання сина-героя, допомогти якому, як і іншим учасникам АТО – наш спільний обов'язок. Тепер все залежить від рішення сім'ї та лікуючих лікарів у Львівському військовому госпіталі. На жаль, стовідсоткового рішення не існує. Стан Саші таке, що будь-яке його переміщення - це вже небезпечна операція, це вже само по собі ризик. Але якщо дадуть згоду лікарі - ми можемо ризикнути. Помолимося за Олександра, щоб Бог дав йому сили і зміцнив його волю до життя», – написав Юрій Бутусов.


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую