ye-logo.v1.2

У Хмельницькому діти переселенців безкоштовно займаються скелелазінням

Суспільство 3096
Фото: ГО "Енергія змін"

Відповідні тренування проводить громадська організація «Енергія змін».

Громадська організація «Енергія змін», яка спеціалізується на проведенні занять зі скелелазіння, болдерінгу та спортивного туризму, давно працює із дітьми переселенців. Для них влаштовуються заняття із ознайомлення з альпіністським спорядженням, лекції про інші країни тощо.
Віднедавна діти почали ходити і на практичні заняття — опановувати ази скелелазіння.
«Вперше до нас завітали на тренування Улянка та Льова із своєю мамою місяць тому. Їм сподобалося, всі дружно лазили по стінці. Своїми враженнями та моїм запрошенням вони поділилися із своїми друзями зі Сходу», - розповідає голова громадської організації «Енергія змін» Леся Гошовська.


Також «Енергія змін» влаштувала масове заняття для дітей, які відвідують клуб «Джерела толерантності» у благодійному фонді «Ксена».


«Лазили всі із задоволенням. Крім переселенців, на тренуванні були присутні і місцеві діти, які займаються в секції. Вони допомагали страхувати гостей, підказували, як правильно лазити, - розповідає Леся. - Наприкінці тренування ми провели цікаву вправу — стали в коло і передавали один одному м’ячик, при цьому бажаючи щось хороше. Все закінчилося дружнім чаюванням».


На думку тренера, дітям такі заняття не лише приємні, а й корисні. По-перше, за допомогою фізичних вправ вони знімають з себе напругу та агресію. По-друге, займаючись із місцевими дітьми, вони почали процес інтеграції в соціум нашого міста і, взагалі, займатися активною корисною діяльністю.


Усі охочі діти переселенців зі Сходу можуть безкоштовно відвідувати заняття в ГО «Енергія змін» (зал для тренувань розташовується у приміщенні заводу Нева).
Розклад занять у громадській організації «Енергія змін»:
- скелелазіння (дитяча група): понеділок, середа, п'ятниця – 18:30, субота – 11:00, неділя – 16:00.
- болдрінг: щодня з 18:00;
- спортивний туризм (дитяча група): вівторок – 16:00.
- альпінізм: четвер, неділя – 18:00.
Крім дітей-переселенців із зони АТО, тренування безкоштовні також для дітей-сиріт та напівсиріт, дітей-інвалідів, дітей із соціально неблагополучних сімей.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую