ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

На Хмельниччині відкриють нову пожежно-рятувальну частину

Суспільство 2443
Фото: mns.gov.ua

Вже наприкінці грудня у Сатанові чергуватимуть 35 рятувальників.

Завершуються будівельні та оздоблювальні роботи 38-ї державної пожежно-рятувальної частини у смт. Сатанів на Городоччині. Відкриття підрозділу планується у другій декаді грудня цього року.
“Частина обслуговуватиме санаторно-курортний комплекс, що наразі будується у містечку. Незважаючи на те, що здачу в експлуатацію об’єкту відтермінували до 2016 року, пожежно-рятувальний підрозділ стоятиме на сторожі громади Сатанова від пожеж та надзвичайних ситуацій. Він зводиться за усіма європейськими стандартами за кошти інвестора відповідно до підписаної тристоронньої угоди між Головним управлінням ДСНС України у Хмельницькій області, Аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення та інвестором”, - повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
За інформацією відомства, наразі тривають оздоблювальні роботи, підведені комунікації та зв’язок, проводиться благоустрій території, монтуються меблі та відповідне обладнання.
До чергування у новозбудованій частині незабаром стануть 35 рятувальників. Для них будуть створені всі умови для тренування, служби і відпочинку, а також обладнані просторі кабінети, зручні караульні приміщення, навчальні класи тощо.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую