ye-logo.v1.2

У Шепетівці попрощалися з бійцем «Айдару» Сергієм Оврашко

Суспільство 9474

Вчора, 20 грудня, прощання з Сергієм, знаним серед батальйону за позивним «Динаміт», прощалися й на столичному Майдані.

Сергій Оврашко, він же «Динаміт» родом із Шепетівського району, загинув в ніч на 19 грудня.

"Дуже символічним було прощання на Майдані з загиблими українцем Динамітом ( Сергієм Оврашко) та грузином Сашою Григолашвілі. Від грузинського народу слова співчуття та скорботи висловили президент Саакашвілі, посол Грузії та ще якийсь дуже впливовий політик, а від українського народу - командир "Айдару" та побратим "Динаміта", який був поруч з ним до останніх хвилин. А тепер зрозуміло всім, яке ставлення влади до загиблих Героів. Далі я дізнаюсь, чим допомогли сім'ї, та малолітнім дітям загиблого Сережи". Так про прощання з Сергієм на столичному Майдані написали у соцмережах. 

Прощання з "Динамітом" на столичному Майдані. Фото зі сторінки Сергія Тищенка.

Сьогодні ж, 21 грудня, в останню путь Сергія Оврашка проводжали його земляки, близькі та рідні, друзі, бойові товариші, повідомляє сайт Шепетівки.
Близько двох тисяч шепетівчан прийшли на площу Шевченка віддати останню шану загиблому командиру розвідувально-диверсійної роти батальйону «Айдар».
«Важко звикнути, коли дорослі чоловіки ллють сльози ріками. Серце розривається, коли бачиш чорні від горя обличчя членів сім'ї загиблого. Неможливо забути очі бойових побратимів, які одночасно сповнені як люті, так і неосяжної печалі від втрати. Кожен раз сподіваєшся, що це остання загальноміська панахида за загиблими на війні нашими хлопцями, та, коли приходить нова печальна звістка, ти все одно горюєш, як в перший раз, до цього неможливо звикнути. Нажаль, лише такі втрати повертають людей до реальності, лише так вони розуміють, що в країні війна і про це не можна забувати», – повідомляє shepetivka.com.ua
Після загальноміського прощання Сергія повезли в його рідне село Коськів Шепетівського району, де він знайшов свій вічний спочинок.

Фото з сайту shepetivka.com.ua
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую