ye-logo.v1.2

Хмельничани на колінах провели у вічність бійця Володимира Панчука

Суспільство 5198

Доброволець батальйону “Донбас” одним із перших поїхав в АТО боронити Україну.

У вівторок, 24 лютого, на майдані Незалежності у Хмельницькому прощалися із бійцем добровольчого батальйону “Донбас” Володимиром Панчуком. Хмельничанин віддав своє життя у боях під Дебальцевим.
“Володимир загинув під час відходу наших військ з оточення з-під Дебальцевого. Він отримав поранення від мінометної міни і, як кажуть очевидці, ще був живий, але підійшли бойовики та розстріляли його”, - розповідає заступник командира військової частини 3053 по роботі з особовим складом майор Ігор Муляр.
Розділити горе із родиною 37-річного Володимира Панчука прийшли сотні хмельничан. Проводжали українського воїна, стоячи на колінах, адже хмельничанин залишив усе та пішов боронити Україну не у якомусь високому званні, а простим рядовим.
“Володимир один з перших добровольців з Хмельниччини, які поповнили лави добровольчого батальйону “Донбас”. Він був звичайний військовослужбовцем”, - говорить офіцер Національної гвардії України. - Місто Дебальцеве було в оточені і Збройним Силам України довелося відходити. Бойовики не давали “зеленого коридору”, тому українські військові пробивалися через ворожі блокпости, укріплення та засідки. Навздогін деенерівці били по нашим хлопцям з артилерії та мінометів.”
В один момент бойовики відібрали життя у мужнього українського воїна, батька та чоловіка. У 37-річного хмельничанина залишилися дружина та троє дітей, найменшенька — трирічна дівчинка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую