ye-logo.v1.2

Шепетівчани провели в останню путь 25-річного Ярослава Кревогубця, який загинув під Донецьком

Суспільство 4808
Фото: shepetivka-rada.gov.ua

Сотні людей прийшли попрощатись із бійцем 95-ї окремої аеромобільної бригади.

Сьогодні, 26 лютого, у Шепетівці поховали ще одного захисника України. Як повідомляла газета "Є", шепетівчанин Ярослав Кревогубець брав участь у антитерористичній операції в складі 95-ї окремої аеромобільної бригади та загинув 22 лютого під Донецьком.
“На площі Шевченка, аби помолитися за душу загиблого солдата, зібралися сотні людей. Серед них рідні, друзі й товариші по службі покійного. Молебень за покійним служили священики Української Православної Церкви”, - повідомляють у міськраді.
У панахиді взяли участь представники влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, побратими, військовослужбовці, жителі Шепетівки. Як згадують друзі, Ярослав був справжнім патріотом і героєм, мужнім, чесним та справедливим. Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях рідних, близьких, земляків, бойових товаришів.
“Подяка батькам, що змогли в нинішній час виховати героя, — сказав Василь Боднар, настоятель парафії святих мучеників Бориса та Гліба. — Запевняю, що біль вашої родини — є й нашим болем. Загибель Ярослава — не марна, завдяки його подвигу ми сьогодні маємо у нашому місті мир та спокій”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую