ye-logo.v1.2

У Полонському районі прощалися з бійцем АТО Олександром Іщуком

Суспільство 4271
poladm.gov.ua
Односельчани, побратими по службі, керівництво районів провели бійця в останню путь у селі Черніївка, де зараз проживають його батьки.. Фото: poladm.gov.ua

Військовий загинув на Донеччині ще 8 серпня.

На Полонщині останню шану віддали бійцю 30-ї окремої механізованої бригади Олександру Іщуку. Жителі сіл Черніївка, Блидні, Котюрженці Полонського району та смт. Першотравенськ Баранівського району, що на Житомирщині, попрощалися із героєм. 26-річний Олександр загинув при виконанні службових обов’язків 8 серпня 2014 року на Донеччині. Односельчани, побратими по службі, керівництво районів провели бійця в останню путь у селі Черніївка, де зараз проживають його батьки.
“Олександр Іщук загинув ще півроку тому, але лише зараз завдяки експертизі ДНК вдалось ідентифікувати тіло. Привезли його 18 березня з Дніпропетровська о 5 годині ранку. Тим не менш, зустрічати героя вийшло все селище з свічками та лампадками. Першотравенськ, де народився Олександр, розташований на відстані двох кілометрів від села Черніївка Полонського району. Його батьки проживають тут і висловили бажання тут його й поховати”, - розповів Ігор Юрчук, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Полонської РДА.
19 березня 2014 року Олександр Іщук був мобілізований до військової частини А-0409, яка розташована в місті Новоград-Волинський Житомирської області. З початку серпня 2014 року перебував в складі 30-ї окремої механізованої бригади в зоні АТО Донецької області. Брав участь в бойових діях біля села Степанівка Шахтарського району Донецької області і загинув 8 серпня 2014 року.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую