Інтрига до останнього

Суспільство 1398

Хмельницький «Ротор» третього січня не відпочивав, а гостей з Тернополя приймав

Святкові новорічні дні стали цікавішими завдяки відновленню першості в аматорській хокейній лізі. У Західній зоні відбулися матчі сьомого туру. В обласному центрі третього січня місцевий «Ротор» приймав тернопільську команду «Подоляни»…

Несподіванка
Ще за п’ять хвилин до початку матчу чимало глядачів, які прийшли на хокей на ковзанку в парку імені Івана Франка, не могли зрозуміти, чи приїхали гості на гру. А все через те, що на льоду розминалися лише «роторівці». А ось «Подолян» не було видно… вони просто переодягалися. Отож новорічне свято хокею відбулося! Щоправда, не за сценарієм хмельничан. Перша двадцятип’ятихвилинка (періоди тривали по 25 хвилин) стала несподіванкою для багатьох. Адже ті, хто підтримував «Ротор», розраховували на яскраву гру хмельницької команди. А її такою назвати важко. Вже на 12 хвилині  першого періоду тернополяни, після атаки на ворота «Ротора» підняли руки вгору і закричали: «Гол». Однак рефері, підкотивши до воріт господарів, показав, що шайба не перетнула лінію воріт хмельничан, а тому й рахунок на табло не змінився. Цей факт, безумовно, розлютив гостей, а тому за «розмови із рефері» отримали вилучення. Але це не позначилося на подальшому перебігу подій на ковзанці. Вже через п’ять хвилин «Подоляни» все ж таки відзначилися влучним кидком та відкрили рахунок у грі. А на 22 хвилині стрімка атака тернополян завершилася другим взяттям воріт «Ротора». На перерву команди пішли за рахунку 0:2.

На швидкостях
«Щось я в першому періоді прокатався без шайби, зараз потрібно надолужити», – у перерві між першим та другим періодами казав глядачам гравець хокейного «Ротору», в минулому професійний футболіст Ігор Кондак. І саме його можна назвати одним із кращих гравців у складі хмельницького клубу в другому періоді. Хоча, відверто кажучи, кращими була вся команда. «Ротор» зміг «зламати» хід поєдинку, насамперед, через те, що «увімкнув» швидкості та почав частіше кидати по воротах суперника. І на четвертій хвилині періоду рахунок став 1:2. Ігор Кондак закинув шайбу, як кажуть у футболі, у самісіньку «дев‘ятку». «Тисніть, хлопці, тисніть», – скандували вболівальники, підганяючи «Ротор». Хмельницькі хокеїсти так і робили, але справжні дива у воротах «Подолян» творив їх воротар Галицький. Однак він не зміг врятувати свою команду на 14 хвилині, коли тернополяни грали в меншості. Чисельну більшість реалізував Вадим Кендюк. І на другу перерву команди пішли за рахунку 2:2.

А перемога була поруч
У третьому періоді «Ротор» продовжив радувати своїх вболівальників цікавим хокеєм. Здавалося, що ось-ось, і третя шайба побуває у воротах «Подолян». Чекати довелося 14 хвилин. Сергій Вихопень проїхався за воротами гостей і з гострого кута наважився на кидок, після якого шайба влучила в ковзани воротарю та відрекошетила у ворота. На цьому хмельничани не зупинилися. Але, захопившись атаками, господарі ледве не пропустили третю шайбу. На щастя, «Ротор» врятувала стійка. Останні ж п’ять хвилин матчу стали доволі напруженими та драматичними. Хмельничани намагалися не пропустити, тернополяни – відігратися. Багато хто із глядачів вже очікували на те, як «Подоляни» поміняють воротаря на польового гравця, а тоді може «Ротор» і четверту шайбу в порожні ворота закине. І гості, наче саме про заміну стража воріт й говорили на 22 хвилині, коли взяли тайм-аут. Поговорили, повирішували, вийшли на ковзанку і… під час першої ж атаки зрівняли рахунок! Це було несподівано як для «Ротора», так і для глядачів. Перемога ж була на відстані трьох хвилин. Однак навіть і рахунок 3:3 можна вважати позитивним для хмельничан, оскільки ж програвали 0:2.
Після цього нічийного матчу з рахунком 3:3  і сімома очками «Ротор» знаходиться на сьомій сходинці. 9 січня хмельничани в Калуші гратимуть проти «Олімпії», а 10 січня – у Львові проти «ВІМ-Беркуту». Ну, а 17 січня в рідних стінах прийматимуть «Еней» із Дрогобича.