ye-logo.v1.2

Чотири загиблих від одного ножа

Суспільство 1302

У Теофіполі затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві матері та трьох її знайомих

48-річна жінка та троє її гостей – чоловіки, яким від 29 до 36 років, були знайдені в одній з квартир Теофіполя з ножовими пораненнями. Крім того, один із загиблих був із відрізаними рукою та ногами. Така кривава ситуація «взяла за живе» навіть досвідчених оперативників, які приїхали за викликом сусідки загиблої, котра була налякана криками у квартирі. Однак міліціонерам, згодом, все-таки вдалося розплутати це загадкове вбивство чотирьох людей. За версією досудового слідства, людей вбив… 31-річний син загиблої господині! Коли ж його затримали, він одразу ж зізнався у скоєному.
Як розповів затриманий, того дня він зустрів майбутніх жертв, які почали до нього чіплятися та побили його. А коли ввечері повернувся додому, побачив, як рідна мати разом із ними щось святкують. «Підозрюваний почав виганяти чоловіків із помешкання, – розповіли кореспонденту «Є Поділля» в відділі зв’язків із громадськістю обласного управління Міністерства внутрішніх справ України. – Але гості наче вирішили провчити господаря. Спочатку в коридор вийшов один, потім, другий, за ним третій… А підозрюваний кожного з них по черзі «зустрічав» із ножем». Коли мати затриманого побачили трьох окривавлених знайомих, які вже були мертвими, почала репетувати. Це, мабуть, і злякало підозрюваного, а тому він вбив і її.
Тіла вбитих, на яких судово-медичні експерти нарахували 16 ножових поранень, вирішив розчленити та винести на смітник, однак «не осилив» та просто пішов із хати. А згодом опинився в руках теофіпольських правоохоронців. Якщо провину затриманого буде доведено в суді, йому загрожує довічне позбавлення волі.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую