ye-logo.v1.2

На Житомирщині вшанували бійця з Полонського району

Суспільство 2597
У Житомирській області відкрили меморіальну дошку пам
У Житомирській області відкрили меморіальну дошку пам'яті воїна Олександра Іщука.. Фото: baranivka.blogspot.com

Та започаткували футбольний турнір пам'яті українського воїна.

На фасаді Першотравенської школи у Баранівському районі Житомирської області відкрили меморіальну дошку загиблому на сході України військовослужбовцю 30-ї окремої механізованої бригади Олександру Іщуку.
Загинув Олександр Іщук під час бойових дій біля села Степанівка Донецької області 8 серпня 2014 року, а був похований лише 18 березня цього року на кладовищі села Черніївка Полонського району.
Як повідомляє сайт «Місто Баранівка», у цій школі свого часу навчався захисник української держави Олександр Іщук.
«Немає сумніву, що меморіальна дошка Олександру Іщуку не стане просто табличкою на стіні будівлі школи, що згадка про одного з тисяч полеглих у боях за незалежність передаватиметься із покоління в покоління», - сказав директор Першотравенської загальноосвітьої школи I-III ступенів Ігор Данилюк.
Також Федерація футболу Баранівського району спільно з Першотравенською загальноосвітньою школою заснували Кубок Баранівського району по футболу серед школярів пам'яті Олександра Іщука. Цей кубок має статус перехідного і розігруватиметься серед школярів Баранівського району щороку 18 березня, у день поховання героя.

Олександр Іщук захищав Україну у складі 30-ї окремої механізованої бригади.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую