ye-logo.v1.2

Пенсіонерам знову вішають локшину

Суспільство 936

Шахраї продовжують дурити подолян грошовою реформою та зняттям порчі

Тринадцять тисяч гривень, три тисячі російських рублів та 800 доларів США – саме стільки віддала 80-річна мешканка села Нараївка Славутського району двом незнайомкам, які прийшли до її оселі. Того дня до літньої жінки, чий чоловік був у церкві, завітали дві жінки, які розповіли господині про грошову реформу. Говорили, що через президентські вибори потрібно всі гроші обміняти на нові. Ось тільки їх ще немає в обігу, але їм потрібно знати – скільки під час наступного візиту із собою прихопити, щоб обміняти жінці «старі» купюри на «свіженькі». Жінка дістала всі заощадження, які гості перерахували, поклали у конверт та заклеїли його. «За тиждень прийдуть працівники держказначейства, які й розпечатають цей конверт, звірять номери купюр та обміняють», – таку байку розповіли жінки господині та подалися з хати. Коли ж її чоловік повернувся з церкви та почув про грошову реформу, одразу ж кинувся до конверта, розпечатав його і… побачив чисті папірці. Грошей там не було…   
Без семи тисяч гривень залишилася й 70-річна мешканка Кам’янця-Подільського, до якої в гості прийшли троє невідомих. «Одна з них господині здалася знайомою, а тому й пустила їх до оселі, – розповіли кореспонденту «Є Поділля» в відділі зв’язків із громадськістю обласного управління Міністерства внутрішніх справ України. – Коли ж та провела незнайомок до хати, то візуально знайома гостя пішла, а двоє залишилися. Вони й почали вмовляти літню жінку придбати в них золоті каблучки, оскільки їм терміново потрібні гроші для виїзду до Німеччини». Спочатку господиня придбала одну каблучку за 500 гривень, а згодом… «Посипалися» розповіді про те, що на неї хтось навів порчу, і потрібно то води попити, то в туалет сходити. Результатом «зняття» порчі стало те, що кам’янчанка придбала 40 каблучок за сім тисяч гривень. А згодом з’ясувалося, що ювелірні вироби зроблені з… міді!
Нині ж подільські правоохоронці розшукують шахраїв та знову попереджають, що ніякої грошової реформи в Україні немає, та й золоті вироби слід купувати в спеціалізованих крамницях.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую