ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Хмельничанки тепер народжуватимуть у світлих кабінетах та з комфортом

Суспільство 3087
Відремонтована маніпуляційна відділення патології вагітності №2
Відремонтована маніпуляційна відділення патології вагітності №2. Фото: Даші Пастернак

На ремонт одного з відділень Хмельницького міського перинатального центру виділено 500 тисяч гривень.

Наразі, за словами виконувача обов'язків голови міської ради Костянтина Чернилевського, зроблено 98% ремонтних робіт у відділенні №2 патології вагітності.
“Зроблено дуже багато роботи. Тепер створені належні умови для комфорту наших жінок. Світлий коридор, світлі палати, функціональні ліжка та санвузли — все те, що необхідне для зручності вагітних, - розповідає завідуюча відділенням патології вагітності №2 Хмельницького міського перинатального центру Валентина Павленко. - Якщо жінка перебуває у світлій палаті, на зручному ліжку, вона почуває себе комфортно, спокійно”.
Відділення розраховано на 30 ліжок, зараз 24 з них зайняті. Тут знаходяться вагітні терміном 22-37 тижнів. У кількох палатах є окремі санвузли, для інших — загальний.
“З міського бюджету на ремонт відділення патології було виділено 500 тисяч гривень. Практично 98% ремонтних робіт виконано. Залишилася ще душова кімната, всі інші кімнати відремонтовані. На сьогодні витрачено близько 480 тисяч гривень, - говорить Костянтин Чернилевський. - Зараз ми також вкладаємо достатньо коштів в утеплення всієї будівлі перинатального центру. Декілька років діє програма щодо його утеплення. Сподіваємося, що за цей рік вона буде закрита повністю”.

На ремонт відділення вже витрачено 480 тисяч гривень

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую