ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Гончар звів докупи “пересварених” забудовників і наполягав, щоб помирилися

Суспільство 2452
Добудову музучилища зрушили з мертвої точки
Добудову музучилища зрушили з мертвої точки. Фото: з архіву редакції

В обласній раді зрушили з чергової “мертвої” точки добудову корпусу та гуртожитка Хмельницького музичного училища ім.Заремби.

Будівництво комплексу музучилища триває вже 24 роки. Проект, за даними облради, затверджений ще у 1991 році. Згідно з ним в обласному центрі, на вулиці Прибузькій, вже давно мали б функціонувати не лише новий корпус навчального закладу, але й гуртожиток, музична школа, спортивний та концертний зали. Але поки що там лише зведені стіни і необлаштована територія. Цього ж року з обласного бюджету на добудову гуртожитка та приміщення училища депутати виділили 15 мільйонів гривень.
До себе “на килим” представників замовника, підрядника будівництва та відповідних служб викликав голова обласної ради Іван Гончар.
“Я думаю десь у червні-липні приміщення гуртожитка мають здати “під ключ”. Вся проблема була в тому, що одні не хотіли підписувати проект, бо їм там щось не подобається, інші не хочуть переробляти проект, бо це “цілісний майновий комплекс і все має бути зроблено повністю” і так далі... Але ж я не можу дозволити, щоб питання просто заговорили. Ми мусимо знайти спільні точки дотику і завершити це будівництво”, — пояснив голова облради.
Як варіант виходу із ситуації Іван Гончар запропонував здавати об'єкти почергово. Каже, проблема була лише в тому, щоб прописати цю черговість в документах.
“Я зібрав усіх причетних докупи і сказав: кожен має зробити крок назустріч, щоб ми нарешті, за майже тридцять років, запустили училище. Адже там вже є приміщення, є котельня, зроблена генпідрядником, а для гуртожитка і приміщення будується окрема котельня. Єдине, про що не можуть домовитися усі служби — це черговість задачі об'єкта, бо пожежникам десь півметра не вистачає, чи умови не ідеальні, хоча і це можна усунути”, — каже Іван Ярославович.
За словами голови облради, весь комплекс вартує близько 38 мільйонів. Готовий він орієнтовно на дві третини. Якщо ці 15 мільйонів, які цього року виділила обласна рада, повністю будуть освоєнні, то до жовтня одне крило приміщення музучилища здадуть в експлуатацію.

Іван Гончар каже, проблема була лише в тому, щоб прописати черговість здачі об'єкту в документах

Іван Гончар також зазначив, що для повного завершення будівництва потрібно ще 9-12 мільйонів гривень, якщо рахувати за цінами травня цього року.
“За ці гроші, які вже виділені, нам вдасться зробити одне крило повністю, а друге утеплити, поштукарутити і залишаться лише внутрішні роботи”, — пояснив Іван Ярославович і додав, що питання добудови музучилища взяв під свій особистий контроль.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую