ye-logo.v1.2

Хмельницька школа просить міську раду вшанувати колишнього учня, який загинув у зоні АТО

Суспільство 2719
Олександр Співачук загинув під Іловайськом
Олександр Співачук загинув під Іловайськом. Фото: mvs.gov.ua

Колектив звернувся до влади з проханням встановити на фасаді будівлі меморіальну дошку Олександрові Співачуку.

Бійця батальйону “Миротворець” - 32-річного Олександра Співачука, який загинув у Іловайському котлі, добре пам'ятають у Хмельницькій спеціалізованій ЗОШ І-ІІІ ступенів №15. Олександр навчався тут з 1989 по 1999 рік. Як розповідає заступник директора з виховної роботи Валентина Боричко, він був хорошим і здібним учнем. Героїчно загинувши, обороняючи суверенітет країни, Олександр Співачук гідний того, аби пам'ять про нього увіковічнили меморіальною дошкою.

“Наш колектив добре пам'ятає Олександра. Навіть уже після закінчення школи ми підтримували з ним зв'язок, знали про його службу в міліції. Коли дізналися, що Олександр захищає країну у зоні АТО, хвилювалися разом із його рідними, - розповідає Валентина Боричко. - Він загинув за те, щоб ми тут могли працювати, а діти вчитися. Тому звернулися до міської ради з проханням встановити меморіальний знак”.

Пропозицію вшанувати міліціонера Олександра Співачука пам'ятним знаком планують розглянути на сесії Хмельницької міської ради. Як зауважила Валентина Миколаївна, про перейменування закладу на його честь наразі не йдеться, адже для цього потрібно багато часу на оформлення відповідних документів.

Нагадаємо, що майор міліції Олександр Співачук став одним з перших добровольців, які вирушили відстоювати цілісність нашої держави на Сході країни. Зв‘язок з ним перервався 28 серпня 2014 року після бою під Іловайськом Донецької області. Лише у результаті зіставлення аналізів ДНК вдалося з‘ясувати, що Олександр Співачук загинув і похований як невідомий захисник на одному з кладовищ Дніпропетровська.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую