ye-logo.v1.2

На Хмельниччині проведуть навчальні збори з практичним призовом військовозобов’язаних

Суспільство 2489
Після навчань усі військовозобов
Після навчань усі військовозобов'язані зможуть повернутися додому. Фото: belta.by

Відпрацьовуватимуть механізм взаємодії між військовими командуваннями та РДА щодо спільного планування та виконання завдань територіальної оборони.

З метою підвищення обороноздатності держави за рішенням Президента України 5 - 12 червня у Хмельницькій області проведуть командно-штабне навчання з територіальної оборони. Такі заходи відбудуться ще у 17 регіонах країни.

Як повідомляють у прес-службі ОДА, будуть проведені навчальні збори з практичним призовом військовозобов’язаних до військових частин територіальної оборони. У них візьмуть участь органи військового управління та підрозділи Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, а також керівництво областей і районів. У ході навчання відпрацьовуватимуть механізм взаємодії між військовими командуваннями та обласними (районними) державними адміністраціями щодо спільного планування та виконання завдань територіальної оборони.

“Передбачено провести заходи щодо оповіщення, збору і комплектування визначених стрілецьких батальйонів, загонів оборони та рот охорони військових комісаріатів і відпрацювати порядок їх застосування в межах областей, районів, міст, де вони формуються", - йдеться у повідомленні.

Після закінчення навчання військовозобов’язані зможуть повернутися до місць проживання. Їх і надалі залучатимуть на періодичні зборові заходи для вдосконалення військових навичок.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую