ye-logo.v1.2
29 Травня, 2020

На Хмельниччині зареєстровано майже 15 тисяч безробітних

Суспільство 1288
Фото: p-p.com.ua

З них понад три сотні – тимчасово переміщені особи.

Таку статистику подає Обласний центр зайнятості. За даними відомства, на ринку праці Хмельниччини, постійним попитом користуються працівники сфери торгівлі та послуг (продавець, кухар, офіціант, охоронник, молодша медсестра); робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин та кваліфікованих робітників з інструментом (тракторист-машиніст с/г виробництва, тракторист, водій, столяр, слюсар-ремонтник, швачка). Крім того, є потреба робітниках найпростіших професій - підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.
Станом на 1 травня 2015 року кількість актуальних вакансій становила 1000 одиниць. У середньому на одну вакансію претендувало 15 осіб.
Станом на 1 червня 2015 року кількість зареєстрованих безробітних становила 14,8 тис. осіб, в тому числі 326 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. Серед безробітних більше половини складали жінки, 39 відсотків – це молодь віком до 35 років.
У січні-травні 2015 року послугами державної служби зайнятості скористалися 29,4 тис. безробітних громадян, а отримали роботу 9,6 тис. осіб, з них 8,1 тис. осіб зареєстрованих безробітних.
За останніми оприлюдненими даними Головного управління статистики в Хмельницькій області, рівень безробіття населення області віком 15-70 років зріс з 8,0% за 2013 рік до 9,4% економічно активного населення відповідної вікової групи за 2014 рік.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую