ye-logo.v1.2

У Хмельницькому поменшало тоталітарних символів

Суспільство 2055
Тепер у місті стало на один комуністичний символ менше
Тепер у місті стало на один комуністичний символ менше. Фото: автора

Зафарбували комуністичний напис на школі у Ружичній.

Як вже писала Газета Є, промовистий лозунг тоталітарної доби виднівся на стіні однієї з хмельницьких шкіл, для якої, якщо вірити заклику, й досі метою залишався комунізм.

Тепер після розпорядження міської влади напис зафарбовано. Проте витрати на ліквідування лозунгу, який розташований на рівні третього поверху, частково довелося взяти на себе директорові школи Олександру Наумову.

Комуністичний заклик зафарбовував шкільний завгосп Федір Бабій. За його словами, фарба, якою замаскували тоталітарну символіку, залишилася після фарбування пам’ятників на честь воїнів-визволителів поблизу школи. А ось за вишку, яку довелося найняти для ліквідування лозунгу, платив керівник школи з власної кишені.

«Нам повідомили з міської ради, що напис треба замалювати. Фарбу нам влада раніше виділила на оновлення пам’ятників. Оскільки ми її не всю використали, вона нам стала у нагоді, - говорить Федір Олексійович. – Але, щоб дістати до напису, довелося найняти вишку. ЇЇ виклик коштував триста гривень і заплатив за нього директор».

 

Раніше стіна шкільного приміщення виглядала так

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую