ye-logo.v1.2

Вулицями Хмельницького знову їздить “собачий чорний воронок”

Суспільство 1020

Проти відстрілу собак протестували молоді волонтери, учасники акції із захисту тварин

 “Посеред білого дня на очах у дітей працівниками “Спецкомунтрансу” здійснюється відстріл бездомних собак. Вони використовують сильну отруту, від дії якої пес задихається після півгодинних мук, – розповідає Олена Голубнича, активіст громадської організації із захисту тварин. – Але ж це заборонено! Система стерилізації – єдине розв’язання цієї проблеми”.
“Ми поки що працювали просто з власної ініціативи, роздавали цуценят. Але куди не звернулися б за допомогою, нас навіть не приймають, – скаржиться Оля Голова. – Тому сьогодні ми прийшли, щоб нас почули”.
 “Відстріл собак справді заборонений! Ми не володіємо даними про проведення таких робіт”, – запевнив Іван Прокопець, заступник голови Хмельницької міської ради.
Свідки ж “негуманного поводження із безпритульними тваринами” доводили протилежне.
 На запитання “Чому не проводиться стерилізація, як це заплановано офіційним документом тієї ж міської ради (за “Програмою етичного ставлення до безпритульних тварин та регулювання їх чисельності гуманним та цивілізованим шляхом на 2007-2011 роки в місті Хмельницькому)”, пан Прокопець зіслався на нестачу коштів. Хоча, як зазначають учасники акції, вищезгаданою “Програмою” на фінансування притулку, де і мають проводити стерилізацію, виділено гроші.
“Зараз міська влада нічим не допомагає, – каже Наталя Букатевич, представник притулку для собак “Добро”. – Та й лікаря-ветеринара так і немає. А в притулку зараз разом з цуценятами 105 собак. Всі вони непородисті, тому мало надії, що їх хтось забере”. Представник влади заперечив цю інформацію.
“Щодня проводиться стерилізація двох собак на приватні кошти підприємств. Тваринку ж треба підготувати, вилікувати, перш ніж робити операцію, – розповідає Іван Прокопець. – Я думаю, що у 2010 році буде заплановано у бюджеті на ці потреби 115 тисяч гривень”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую