ye-logo.v1.2

Найкраще новорічне свято

Суспільство 1283
Фото: Олександр Таран

Влаштували благодійники для молодих хмельничан з особливими потребами

Новий рік та Різдво прийшли і у хмельницьке товариство молодих інвалідів. Більше 50 молодих людей з особливими потребами були запрошені на свято до кав’ярні „Караван”, що в мікрорайоні Гречани у Хмельницькому.
„Ми щороку святкуємо і Новий рік, Різдво, але у себе в організації, - розповідає Галина Легенчук, голова батьківської ради товариства. – А ось так у ка-в’ярні – вперше. Ми дуже вдячні нашим спонсорам. Більшість спонсорів не авішують свої прізвища, але підтримують нас протягом всього року. Також допомогли із організацією свята приватні підприємці Віктор Філипчук, Олександр Музика. Прихильно до нас поставилася і власниця „Каравану” Любов Зозуля”.
Музикант з кафе Вадим на благодійній основі влаштував молоді дискотеку.
Також товариство інвалідів співпрацює з педагогічною академією. Валентина Плахтій, проректор з виховної роботи багато часу приділяє молоді з особливими потребами. Цього разу на свято до інвалідів завітали студенти академії Сергій Коваль та Наталя Лукасюк у ролі Діда Мороза та Снігуроньки. Як розповіли самі „казкові герої”, вони приготували для учасників свята багато різноманітних конкурсів, привітань. Переможці отримували в нагороду сувеніри, які придбало товариство.
„Нам усе сподобалося! Усі страви були смачні! – каже Катерина Савицька, засновник товариства інвалідів. – Ми підібрали такі страви, щоб усім подобалися і нікому не зашкодили. Адже у нас молодь з різними вадами – інваліди І, ІІ, ІІІ груп. Всі так наїлися, що солодощами вже пригощали батьків, які прийшли забирати молодих людей зі свята. Спонсори ще й додатково привезли тістечка, які кожному роздали Дід Мороз зі Снігуронькою. Такого свята у нас ще не було!”.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую