ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині складено 29 протоколів про порушення правил полювання

Суспільство 2044
 8 серпня відкривається сезон полювання на пернату дичину
8 серпня відкривається сезон полювання на пернату дичину. Фото: p-p.com.ua

Сума накладених на порушників штрафів становить 6 тисяч гривень.

В лісових угіддях Хмельниччини 8 серпня відкривається сезон полювання на пернату дичину. Під час охорони лісів від браконьєрів за 2015 рік в області складено 29 протоколів про порушення правил полювання. Уповноваженими особами лісової охорони розглянуто 23 справи про порушення правил полювання. Сума накладених на порушників штрафів складає 6 тисяч гривень.

“Постріли в мисливських угіддях лунають круглий рік, в будь-яку пору доби. В минулу неділю при проведені нічного рейду був скоєний напад з використанням зброї на працівників єгерської охорони ТОВ «Клуб мисливців Поділля», - розповіли у прес-службі Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Та виявлення факту порушення правил полювання – це тільки половина справи. Від правильного оформлення протоколу та інших матеріалів справи залежить можливість притягнення порушника до відповідальності.

Як повідомляють в управлінні лісового та мисливського господарства, полювання на пернату дичину (качок, лисок, курочок водяних, пастушків, куликів, голубів та гусей ) розпочнеться 8 серпня о 16 годині і триватиме до 27 грудня 2015 року, на перепілок - до кінця жовтня. Днями полювання є субота й неділя, а середа – до 1 листопада, тобто до початку проведення полювання на хутрових та парнокопитних тварин.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую