ye-logo.v1.2

В Авакова незадоволені розслідуванням вбивства редакторки Ольги Мороз

Суспільство 3179
Справа про вбивство Ольги Мороз на контролі в МВС
Справа про вбивство Ольги Мороз на контролі в МВС

Справу про резонансне вбивство заслуховували у Міністерстві внутрішніх справ.

Про це повідомив начальник управління МВС у Хмельницькій області Микола Семенишин.
За його словами нещодавно справу про вбивство редакторки газети “Нетішинський вісник” Ольги Мороз заслухали у Міністерстві Внутрішніх справ. Вище керівництво дало відповідну правову кваліфікацію як самим працівникам правоохоронних органів, так і тому, як організовані слідчі дії.
“Незадоволені там (у МВС авт.). І я особисто незадоволений тим, як ведеться робота. Тому хвалитися немає чим. Але я запевняю, що ми будемо тут днювати, ночувати і жити тут до тих пір, поки не наведемо порядок”, — сказав Микола Семенишин.

“Розслідування справи про вибивство Ольги Мороз ми постійно тримаємо на контролі. Але протягом останніх трьох місяців, нам ніхто жодних коментарів, чи пояснень не надавав. Лише минулого тижня старший слідчий УМВС у Хмельницькій області Андрій Фурманчук, на прес-конференції для місцевих ЗМІ розповів про розслідування. Надія на те, що справа буде розкрита є”, — каже редактор “Нетішинського вісника” Галина Косік.

Справа про вбивство Мороз, як і інші резонансні справи, перебувають на контролі Міністерства й досі. 

Нагадаємо, головний редактор "Нетішинського вісника" Ольга Мороз була знайдена мертвою у своїй квартирі 15 березня 2015 року. 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую