ye-logo.v1.2

Одружені та щасливі: у День міста 9 пар хмельничан стали подружжям

Суспільство 6010
Цього року у День міста одружилося 9 пар хмельничан
Цього року у День міста одружилося 9 пар хмельничан. Фото: автора

Поки більшість містян святкують День міста, деякі хмельничани цього дня стали на весільний рушник.

Сьогодні, 27 вересня, у День міста чоловіком та дружиною у Хмельницькому стали 9 молодих пар. Наречені зізнаються, що збіг випадковий, оскільки дату весілля вони обирали завчасно. Проте новоспечені подружжя щасливі, що їхнє сімейне свято співпало із святом міста.

Похмура погода не зіпсувала настрою молодятам. Усі вони красиві та сяючі радіють народженню своєї сім’ї. Деякі планують весільну фотосесію, деякі готуються до весільног бенкету. Є й такі, що вже весілля відгуляли.

Іван та Дарія сьогодні приїхали у вишитому вбранні. Кажуть, що їхнє весілля було у народному стилі

«Весілля у нас було вчора, а сьогодні ми офіційно зареєстрували свій шлюб у РАЦСі. Ми щасливі, що зробили це. Тепер ми справжня сім’я, - розповідають Іван і Дарія Солопи. – Вирішили відгуляти своє весілля в українському стилі. Вчора, як і сьогодні були у святковому вишитому одязі. В національному вбранні були й гості».

Традиційно у День міста молодят із весіллям привітало також керівництво міста

Виконувач обов’язків міського голови Костянтин Чернилевський побажав нареченим довгих і щасливих років подружнього життя, вручивши їм подарунки та квіти.

«Створення сім’ї – надзвичайно важлива подія в житті кожної людини. Ваше ж свято співпало із святом міста. Я бажаю, щоб у кожного з вас народилися здорові діточки, маленькі хмельничани, які гідно будуть представляти наше місто. Бажаю вам кохання, успіху, терпіння, щоб ваше подружнє життя було міцним і щасливим».

Молодятам вручили весільні подарунки

Тепер на наречених чекає довге та щасливе подружнє життя
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую