ye-logo.v1.2

Хмельницькому у День міста жительки подарували три дівчинки і три хлопчика

Суспільство 2429
У День міста народилося шестеро хмельничан
У День міста народилося шестеро хмельничан. Фото: автора

Цього дня у Хмельницькому міському перинатальному центрі на світ з'явилося шестеро малят.

Усі діти народилися здоровими, а тому матері щасливі та радісні. Хмельничанка Тетяна Лужняк 26 вересня народила маленьку Єву. Це вже друга дитина у молодому сімействі. Жінка зізнається, що з чоловіком дуже хотіли дівчинку, адже хлопчик у них вже є.

“Дочку вирішила назвати Євою. Сина чоловік найменував Альбертом, а тому молодшу дитину не хотілося називати звичайним іменем, - ділиться пані Тетяна. - Єва народилася здорова з вагою 3400. Ми щасливі, що все так сталося. Тепер сім'я укомплектована”.

Маленьку Єву вдома чекає братик Альберт

Інша породілля Мар'яна Богомол також стала матір'ю двох дітей. Тепер хмельничанка має дві дочки. Хоча саме народження дитини пройшло складно, жінка світиться щастям.

“Тепер у мене є маленька Євангеліна. Ми дуже чекали ще одну дитину. Старшій доньці два роки, вона з нетерпінням чекає, коли додому привезуть сестричку, - каже Мар'яна. - Пройде трохи часу і подивимося, можливо підемо ще й за хлопчиком”.

Щасливим матусям від імені міста вручили подарунки

Традиційно жінок, які народили у День міста, привітало й керівництво міста. Виконувач обов'язків міського голови Костянтин Чернилевський подякував матусям, вручивши їм подарунки. “Кожного року у День міста ми вітаємо маленьких хмельничан та їхніх мам з днем народження. Дякуємо вам, що ви продовжуєте рід і поповнюєте Хмельницький молодими українцями. Віримо, що жити вони будуть у ще кращих умовах, ніж ми, в спокійній мирній країні, - зазначив Костянтин Іванович. - Дівчаткам бажаю бути гарними, хлопцям - бути міцними, усім здоров'я, щастя та розуму”.

Усі шестеро малят здорові, а матусі щасливі

Як зазначив виконувач обов'язків міського голови, умови в перинатальному центрі постійно покращуються. “Ми вже закінчили утеплення приміщення, купили нове УЗД обладнання за 2,5 мільйона гривень. Для людей, які мають проблеми зі заплідненням, ми відкриваємо нове відділення. На штучне запліднення вже два мільйони гривень виділено, обладнання закупляється. Наступного року ще на два мільйони закупимо”, - додав посадовець.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую