ye-logo.v1.2

Хмельницькі дорожники автомобільні шляхи полатали, тепер готуються до зими

Суспільство 1931
Дороги Хмельниччини готують до зими
Дороги Хмельниччини готують до зими. Фото: e-crimea.info

На дорогах Хмельниччини встановлюють снігозахисні щити та знаки зимової тематики.

Готуватись до роботи взимку хмельницькі дорожники розпочали заздалегідь. На замовлення Служби автодоріг було поновлено більше 400 кілометрів горизонтальної дорожньої розмітки, 4800 метрів квадратних розмітки на пішохідних переходах.

"Встановлено 1400 напрямних стовпчиків, ми відремонтували більше 8 тисяч погонних метрів бар’єрного огородження, встановили та замінили 1350 дорожніх знаків", - розповів начальник Служби автодоріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк. Про це повідомляє прес-служба організації.

Аби привести дорожню мережу області до належного експлуатаційного стану, на автодорогах загального користування ліквідовано майже 200 тисяч метрів квадратних деформацій дорожнього покриття.

"Наразі, всі підготовчі процеси тривають: уже заготовлено майже 50% від потреби фрикційних матеріалів. На 80% готова техніка та обладнання, підготовлені та найближчим часом будуть встановлені тисяча комплектів знаків зимової тематики, 10 тисяч напрямних віх та 5 тиясч погонних метрів снігозахисних щитів, - зазначив головний дорожник Хмельниччини. - Також ми залучаємо техніку сторонніх організацій для очистки доріг від снігу. На сьогодні укладено 28 угод на залучення 42 механізмів".

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую