ye-logo.v1.2

Смерть на полюванні

Суспільство 1411

Товариш вистрілив, дріб влучив просто у серце. 29-річний кам’янчанин помер миттєво

За попередньою версією слідства, дріб потрапив в дерево і рикошетом поцілив у хлопця. Щоправда, це лише одна з версій. Допоки триває слідство, міліціонери досить скупо коментують ці події.
- 7 листопада мешканець Кам’янця-По-дільського з товаришами пішов на полювання, – розповідає начальник центру громадських зв’язків управління внутрішніх справ України в Хмельницькій області Віктор Коверзюк. – Мисливці вполювали кабана. Під час пострілу було смертельно поранено 29-річного кам’янчанина. Зброя у всіх десяти мисливців вилучена. Триває слідство.
То що ж сталося насправді? І хто ж здійснив той смертельний постріл? А головне, чи була це випадковість?
Вранці 7 листопада, якраз на відкриття сезону полювання, до лісника Анатолія Церклєвіча звернулися мисливці, аби той відвів їх на полювання. Чоловік повів їх до лісу поряд з сусіднім селом Гута-Морозівська на Дунаєвеччині.
- Чув, як стріляли до обіду, – каже місцевий мешканець Гути-Морозівської Анатолій Вашко. (Чоловік мешкає поряд з лісом). – Разів шість. Після обіду було 3-4 постріли. Далі затихло. А потім почалося. «Швидка», міліція. Кажуть, що батько застрелив сина. В мене кум лісник, то він їх на полюванні супроводжував. Зброї у нього не було. Я не думаю, що це навмисно. А кума вже три рази викликали в міліцію.
Тієї ж думки й інший мешканець села Олександр Дурач. Чоловік також мешкає неподалік лісу.
- Зараз мисливці стали такі нахабні, що ходять просто попід хатами, – розповідає Олександр Дурач. – Стріляють. Їм і діла немає, що тут живуть люди. А як сталася біда, понаїжджало машин. Сусід нарахував 21 автомобіль. Почали їздити по полю. А в мене під лісом паї, посіяв озимину. В тих джипів колеса - широченні. Я з ними сварився. Кажу: «Що ви робите, всю пшеницю мені потолочите». Дострілялися. Кабаняча туша досі там лежить.
Показати тушу зголосилося четверо місцевих. До них приєдналося двоє дітей.
Під ногами шелестіло мокре листя. Час від часу пориви вітру здували з дерев холодний душ. Ліс був вологий і, незважаючи на жовті барви, здавався якимось сірим. Кілометри за два від села почали заглиблюватися у чагарі. Місцеві впевнено вели ледь помітними стежинами.
Спочатку на деревах показалися білі плями. Лише зблизька стало зрозуміло, що то папірці, на котрих наклеєні номери. Під номером 13 кора у двох місцях відлущена. Сюди потрапив дріб. У метрах п’яти від злощасного номера лежить туша кабана. Після трагедії криміналістам довелося витягувати з тварини дріб. А оскільки вони приїхали вже затемна, то один з міліціянтів змушений був цілу ніч стерегти кабанячу тушу.
За кілька діб від впольованої, але вже нікому не потрібної тварини, йшов неприємний запах. Поряд лежала відрізана голова. До речі, мисливці не мали права полювати на кабана. У них була ліцензія лише на відстріл косулі.
- Як тушу ще лиси не роздерли?! – каже мешканець села Гута-Морозівська Богдан Олійник. Хлопець розповідає одну з версій трагедії. – Казали, що куля відскочила від кабана і  – просто хлопцеві в серце. Спочатку навіть не помітили, що хлопця немає поряд. А потім оговталися, почали кликати. Телефонували йому на мобільний. За звуком телефонного виклику його і знайшли. Я не думаю, що це сталося навмисно. Це нещасний випадок.
З лісником Анатолієм Церклєвічем зустрітися не вдалося. Чоловіка викликали в райвідділ міліції. Його дружина переказала розповідь чоловіка.
- Вони прийшли вранці, і Анатолій повів їх на полювання, – каже жінка. – Рушниці з собою не взяв. Чоловік не хоче про це розповідати, лише сказав, що то не батько застрелив сина, а його приятель. Але вони якісь родичі. Коли переписували їхні дані, то майже у всіх було одне прізвище. Анатолій казав, що під час одного з пострілів почули крик, а тоді побачили, що хлопець мертвий.
Слова жінки підтверджує інший, щоправда, не прямий свідок цих подій. Хірург і за сумісництвом лікар карети швидкої допомоги Віктор Федоришин виїжджав на місце трагедії.
- Виклик надійшов від чергового райвід-ділу міліції, – розповідає Віктор Федоришин. – Коли приїхали, молодий чоловік вже був мертвий. Я так зрозумів, що вони стояли на лінії відстрілу. А дріб розсіюється. Картеч рикошетом пішла по дереву і потрапила хлопцеві просто в серце. Стріляв його товариш, смерть була миттєвою.
У 29-річного хлопця залишилися дружина та неповнолітня дитина.
За фактом вбивства порушено кримінальну справу.
Р.S.  В області зареєстровано майже 22,5 тисячі власників зброї, з котрих понад 1200 одиниць є нарізною.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую