ye-logo.v1.2

Злодії намагалися проникнути в скляний будинок, аби викрасти вино

Суспільство 975

Власник Леонід Фартушняк запевняє, що коли спіймає крадіїв, то їм буде непереливки

У новорічному номері газети «Є» ми писали про чоловіка, котрий побудував хату з пляшок з-під шампанського. На одноповерховий двокімнатний будинок розмірами 5 на 7 метрів чоловік витратив 20 тисяч пляшок і майже 10 років роботи.
Нещодавно містом пішли чутки, що скляну хату 69-річного Леоніда Фартушняка розвалили. Як з’ясувалося, будиночок не ушкоджений. Однак...
«На воротах зламали замок, – каже Леонід Фартушняк. – Відігнули штабу, розбили вікно. Далі залізти не змогли, бо у мене добротний англійський замок, і ще замок з секретом. Я думаю, це через спиртне. В газеті написали, що я з абрикос, малини, сливок та вишень зробив 60 літрів вина. Злодії думали, що я спиртне зберігаю на дачі. Тому вони і намагалися залізти. Можливо, їх хтось налякав. Наступного дня я хотів влаштувати їм засідку. Навіть приготував сокиру. Але спізнився на потяг. Якби вони туди залізли, я би точно комусь дав по голові. Якщо злодії вичитали в газеті про вино, то хай запам’ятають мої слова. Так собі і затямте».
Леонід Фартушняк на старий новий рік відкрив пляшку шампанського.
«От колись було шампанське, – каже Леонід Фартушняк. – А нині так, одна «фабула». В мене домашнє вино – і те набагато краще».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую