ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

У Деражнянському районі вшанували меморіальною дошкою бійця АТО Володимира Малярчука

Суспільство 2429
Ще одного Героя АТО вшанували меморіальним знаком
Ще одного Героя АТО вшанували меморіальним знаком. Фото: derazhnia-rda.gov.ua

Військовослужбовця у кінці червня цього року під Волновахою снайпер поранив у голову.

Днями пам'ятний знак встановили на фасаді місцевої школи у селі Божиківці на Деражнянщині, де навчався учасник АТО.

Як повідомляють у райдержадмініції, 8 листопада Володимиру виповнилось би 40 років. Але 30 червня 2015 року в місті Волноваха він був важко поранений в голову кулею снайпера навиліт, а 6 липня помер в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова.

На відкритті дошки були присутні односельчани, близькі та рідні загиблого, бойові побратими, колеги, волонтери та районне керівництво.

"Право відкрити меморіальну дошку надали однокласникам загиблого. Щойно було зняте полотнище, до пам’ятного знаку потяглися люди. Кожен покладав квіти, згадуючи справжнього солдата, котрий до кінця виконав свій військовий обов’язок, - йдеться у повідомленні. - Ми віддаємо належне пам’яті нашого земляка, котрий загинув у зоні АТО. На прикладі цього мужнього чоловіка ми виховуватимемо у молодого покоління почуття патріотизму. Того патріотизму, з яким сьогодні воїни йдуть у бій і віддають свої життя за цілісність та незалежність України".Джерело інформації - Деражнянська РДА: http://derazhnia-rda.gov.ua/news/vidkrittja_memorialnoji_doshki/2015-11-09-

На встановлення дошки прийшли десятки небайдужих людей.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую