ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині 399 працівників міліції не запросили працювати в поліцію

Суспільство 3479
Микола Семенишин: \
Микола Семенишин: "Сподіваюсь, переатестацію працівники пройдуть на високому рівні". Фото: автора

Процес переатестації правоохоронців стартував і проходитиме у кілька етапів.

На Хмельниччині на переатестацію зареєструвалися уже всі охочі правоохоронці. Зокрема 399 працівників міліції не були запрошені до лав поліції. Про це сьогодні, 19 січня, повідомив начальник Головного управління Національної поліції в області Микола Семенишин.

“На переатестацію зареєструвалися всі охочі. Вже сформовані атестаційні комісії та створені умови для проведення тестування на базі прикордонної академії. Потім буде організована співбесіда з кожним працівником, і до 15 лютого, я думаю, процес атестації завершиться. Хіба що він може продовжитися у звязку з роботою апеляційних комісій”, - зазначив Микола Семенишин.

“Процес очищення структури правоохоронних органів триває вже впродовж двох років і 399 працівників міліції не були запрошені до лав поліції. Маю надію, що тестування пройдуть всі працівники. Ми давали можливість для підготовки”, - додав він.

За словами Миколи Семенишина, відповідно до закону “Про очищення влади” процес перевірки майнового і фінансового стану правоохоронців Хмельниччини вже майже закінчився. За результатами перевірок, звільнено шестеро працівників з органів внутрішніх справ.

“Ми докладали максимум зусиль, щоб очистити лави правоохоронців від осіб, які не додавали нам авторитету і честі своїми діями. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 798 працівників органів внутрішніх справ”, - сказав керівник Нацполіції області Микола Семенишин.

Також він відзначив тенденцію до зменшення кількості фактів отримання неправомірної вигоди правоохоронцями. Минулого року було задукоментовано чотири таких випадки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую