ye-logo.v1.2

Вічний вогонь у Хмельницькому пропонують запалювати лише 5 днів на рік

Суспільство 5763
Вічний вогонь пропонують запалювати лише під час урочистостей
Вічний вогонь пропонують запалювати лише під час урочистостей. Фото: автора

Таке рішення прийняв виконавчий комітет міської ради, однак останнє слово за депутатами.

На сесії Хмельницької міської ради, яка запланована на 16 березня, розглядатимуть питання щодо запровадження графіку роботи меморіалу «Вічний вогонь». За це сьогодні, 29 лютого, проголосували члени виконкому.

З метою економії коштів міського бюджету, Вічний вогонь планують запалювати лише п’ять днів на рік. Зекономлені гроші, за словами міського голови, краще виділити як одноразову адресну допомогу ветеранам. Як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства Віктор Чапайда, торік витрати на газ становили 170 тисяч гривень, а у 2016 році може збільшитись до 285 тисяч гривень.

Графіку включення меморіалу “Вічний вогонь” планують запровадити з 25 березня 2016 року, а саме: 25 березня - День визволення міста Хмельницького від німецько-фашистських загарбників, з 8.00 до 17.00; 8-9 травня - День Перемоги з 8.00 до 19.00, 28 жовтня - День визволення України від німецько-фашистських загарбників, з 8.00 до 17.00 та 14 жовтня – День захисника України.

Нагадаємо, минулого року депутати вже розглядали це питання, однак аби запровадити графік роботи меморіалу, не вистачило голосів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую