ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

У Городку під кладовище заберуть людські «самозахвати»

Ангеліна Мовчан Суспільство 1345
Могили магнатів Скибиневських на одному з трьох закритих кладовищ Городка.
Могили магнатів Скибиневських на одному з трьох закритих кладовищ Городка. . Фото: credo-ua.org

У міській раді повідомили, що діюче кладовище заповнене на 95 відсотків.

Центральне кладовище «Міське» у Городку, яке знаходиться за діючою межею міста, на вулиці Ватутіна, займає майже 10 гектарів. Однак, вже зараз воно заповнене на 95% і потребує розширення.
За повідомленням Городоцької міської ради, на розрахунковий строк потреба в територіях під кладовища традиційного поховання складає біля 4,3 га (виходячи з нормативного розрахунку - 0,24 га на 1 тис. мешканців згідно таблиці 6.1 "ДБН 360-92**").

Для того, щоб розширити діюче кладовище міська рада планує використати територію, на якій городоччани багато років обробляли землі для ведення городництва. Використовувалася земля як «самозахват» кажуть у міській раді, неофіційно, без належної документації. Розробляючи новий генеральний план міста, ці землі площею 7,5 га, планують виділити на потреби міського кладовища. Це дозволить вирішити питання щодо територій під традиційні поховання на тривалий термін.

«Звертаємося до жителів Городка, які незаконно утримують земельні ділянки під городництво в районі кладовища по вул. Ватутіна, не проводити сільськогосподарські роботи, оскільки цьогоріч здійснюватимуть поховання на цьому кладовищі. Роботи по облаштуванню нового кладовища почнуть проводити з 22 березня 2016 року», – повідомляють у міській раді.
Загалом у Городку є чотири кладовища, три з яких мають статус закритих, де не проводяться поховання.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую