ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

Екс-керівниця Держфінінспекції компенсує державі 120 тисяч гривень за звільненого працівника

Суспільство 1591
Фото: rabota.ua

Начальниця незаконно звільнила працівника і, за даними прокуратури, незважаючи на рішення суду, не поновлювала його на посаді.

Колишня начальник ДФІ у Хмельницькій області незаконно звільнила підлеглого працівника та тривалий час безпідставно не виконувала рішення суду про поновлення його на посаді. Через це порушення, - говорять у прокуратурі, працівнику із державної установи, за рахунок бюджету, нарахували 120 тисяч гривень середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу.
«Згідно з положеннями цивільного законодавства, в порядку регресу (право зворотної вимоги до винної особи у розмірі виплаченого відшкодування) ДФІ України та прокуратура області в інтересах держави в особі ДФІ в області пред’явили позови до колишнього керівника цього підрозділу про відшкодування шкоди, зумовленої виплатою середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу», - розповідають у прес-службі прокуратури.
За рішенням суду винна має компенсувати держустанові більше 120 тисяч гривень.
За даними сайту «Є», цього працівника поновив на посаді, і призначив керівником одного із відділів фінінспекції теперішній керівник установи Володимир Крупа.

Наталя ГАРМАТЮК. 
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую