ye-logo.v1.2

В честь відкриття Frisor Barbershop Khmelnitsky чоловічі стрижки та смачні напої – безкоштовно! На правах реклами

Суспільство 6966
Отож: п’ятниця, 10 червня, з 9:00 до 21:00 Frisor Barbershop Khmelnitsky запрошує усіх на відкриття та безкоштовну стрижку!
Отож: п’ятниця, 10 червня, з 9:00 до 21:00 Frisor Barbershop Khmelnitsky запрошує усіх на відкриття та безкоштовну стрижку!

Чоловічий салон, а точніше барбершоп, вже сьогодні, 10 червня, відкриває свої двері для стильних чоловіків Хмельницького.

Протягом усього дня п’ятниці, з 10 ранку і до 21 вечора справжні майстри своєї справи і вашої бороди та зачіски, зроблять вас досконалими за безкоштовно!

Усім чоловікам, хто завітає сьогодні протягом дня у барбершоп не лише стрижка у подарунок, але й смачні міцні напої, гарний настрій та бездоганний сервіс!

У Frisor Barbershop Khmelnitsky стверджують: незалежно від віку усі хлопчики – мужчини, яким від «нуля до мудрості» років, а це означає, що бездоганним тут зроблять вас, вашого сина, внука, брата, друга, батька, дідуся і навіть прадідуся!

Чарівним панянкам, які цього дня супроводжуватимуть чоловіків на відкриття – у подарунок кава, чай та інші смачні напої. А маленьким мужчинкам та дамам – соки, дитячі напої та смаколики.

Frisor Barbershop Khmelnitsky – це атмосферне місце тих чоловіків, які цінують смак, стиль, якісний сервіс і серйозне ставлення до своєї зовнішності. Це місце де барбери – прості і добрі, разом із тим високопрофесійні і креативні майстри, які знають що таке правильна і якісна стрижка.

Отож: п’ятниця, 10 червня, з 10:00 до 21:00 Frisor Barbershop Khmelnitsky запрошує усіх на відкриття та безкоштовну стрижку!

Адреса: Хмельницький, вул.: Проскурівська, 45 ТЦ «Пасаж» (вхід зі сторони вулиці Володимирської).

Якщо раптом вам, з якихось прикрих причин, не вдасться завітати на відкриття, маєте можливість записатися на стрижку у зручний для вас час за телефоном 097 516 516 4, або ж онлайн на сайті frisor.com.ua/khmelnitsky

До речі, у найближчих планах чоловічого салону – манікюр, педикюр та інші корисні послуги!
 

Коментарі:

Serhiy 10.06.2016 16:41

Все красиво расписано. Но как обычно только на 50% . Всего навсего забыли сказать, что ты не сможешь сегодня побриться / постричься, поскольку для этого надо было записаться. Маркетинг для лохов он такой маркетинг...

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую