ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

ТЕСТ: А ви знаєте Конституцію України?

Суспільство 20637
28 червня відзначається День Конституції України
28 червня відзначається День Конституції України. Фото: автора

Пропонуємо вашій увазі пройти тест, відповівши на 10 запитань, щоб визначити свій рівень обізнаності зі змістом Конституції.

28 червня в Україні відзначатимуть 20-річницю прийняття Конституції України. Напередодні ювілею, ми підготували тест із десяти запитань, відповівши на які кожен може визначити свій рівень обізнаності з Основним Законом України.

До речі, ще на початку цього року Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» були оприлюднені результати опитування, згідно яких половина населення України взагалі не читала текст Конституції, а близько третини читали лише її окремі підрозділи.

Нагадаємо, що Конституція - це Основний закон держави України, ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято — День Конституції України.

Отож, чи знаєте Ви Конституцію України? Пропонуємо пройти тест, деякі варіанти відповідей в якому є жартівними.


 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую