ye-logo.v1.2

Півсотні дітей учасників АТО і загиблих військових з Хмельниччини проведуть канікули в Угорщині

Суспільство 2281
Чергову групу дітей відправили за кордон
Чергову групу дітей відправили за кордон. Фото: автора

На них чекають нові враження і незабутні дні.

Щоп'ятниці з Хмельницького у рамках програми «Без кордонів» до Угорщини вирушає група дітей учасників АТО і загиблих військових. Там їх чекає тиждень екскурсій та оздоровлення. Акція запланована на весь літній сезон, усього буде організовано 12 змін, які закінчаться наприкінці серпня. На Хмельниччині координаторами програми стали представники громадської організації “Мистецька сотня “Гайдамаки” та благодійного фонду “Зміцнення громад”.

“Проект став можливим завдяки підтримці Угорського уряду, Державного самоврядування українців в Угорщині, Посольству Угорщини в Україні та Генеральному консулу Угорщини в Ужгороді Йожефу Бугайло, - розповідає учасник ГО “Мистецька сотня Гайдамаки” Олександр Попов. - Ми відправляємо невеликі групи щоп’ятниці. Діти безкоштовно зможуть подивитися Угорщину, відвідають багато історичних місць. За цей час час лише з Хмельниччини за кордоном відпочине майже пів сотні малечі”.

Цієї пятниці з Хмельниччини вирушили на відпочинок в літній табір до Угорщини ще четверо дітей воїнів АТО та загиблих Героїв. В Ужгороді збирається малеча з усіх областей, вранці вони вже вирушають до закордонного табору.
До Угорщини 10-річна Діана Пасічник з Чорного Острова їде вперше, торік була в Туреччині з мамою. Вона не боїться чужої країни, а очікує нових вражень і переконана – в Угорщині їй сподобається, адже на всіх чекають нові враження і незабутні дні.

Діти очікують нових вражень і радіють поїздці

“Моя дочка прямо кричала від радості, як дізналася про поїздку. Маргарита вперше їде за кордон, дуже хоче подивитися як там”, - розповідає мама іншої дівчинки Анастасія Андрощук зі Старокостянтинова.

Програму волонтерам вдалось організувати у нашій області за сприяння начальника управління культури і туризму міської ради Артема Ромасюкова. Представники посольства Угорщини пішли назустріч, аби усі необхідні папери були виготовлені у найкоротші терміни. Основні витрати взяла на себе угорська сторона.

Ці четверо діток матимуть незабутній тиждень відпочинку

До Угорщини ще можуть поїхати діти учасників АТО, загиблих воїнів, віком від 8 до 14 років. Волонтери кажуть, головне мати закордонний паспорт, бо часу на виготовлення вже не залишилося. За детальнішою інформацією можна звертатися до учасника Мистецької сотні Гайдамаки Олександра Попова (тел. 067-43-04-629).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую