ye-logo.v1.2

На Хмельниччині родини не можуть заощадити кошти і не сподіваються на будь-які зміни у майбутньому

Суспільство 1801
Майже половина меншканців област протягом останнього року постійно відмовляли собі в найнеобхіднішому, крім харчування
Майже половина меншканців област протягом останнього року постійно відмовляли собі в найнеобхіднішому, крім харчування. Фото: styknews.info

Неспроможність більшості наших краян робити заощадження свідчить про їх малозабезпеченість.

Статисти області опитали мешнкаців області щодо якості добробуту та рівня достатності їх доходів. Крім того, запропонували їм спрогнозувати розвиток майбутнього країни та змін свого матеріального стану упродовж наступного року.

“Майже половина меншканців області повідомили, що протягом останнього року постійно відмовляли собі в найнеобхіднішому, крім харчування, а чотирьом родинам зі ста взагалі не вдавалося забезпечити навіть достатнє харчування. Дещо менше респондентів домогосподарств (45%) повідомили, що коштів їм було достатньо, але робити заощадження не вдавалося. Відкладати кошти могли дозволити собі лише 4% родин області. 70% домогосподарств Хмельниччини вважали себе бідними, решта родин області хоча бідними себе не вважала, але до середнього класу віднести себе ще не могла. Представниками середнього класу та заможними ніхто із опитаних себе не вважав”, - повідомляють у обласному управління статистики.

Половина сімей нашого краю в недалекому майбутньому взагалі не сподіваються на будь-які зміни. Значна частка (43%) очікують на подальше погіршення, а сподіваються на покращення свого матеріального стану лише шість домогосподарств області зі ста. Більшість респондентів повідомили, що найбільшою цінністю в житті вони вважають здоров’я, сім’ю та дітей, також матеріальний добробут і впевненість у завтрашньому дні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую