ye-logo.v1.2

Хмельницький суд відібрав у фермера майже 50 гектарів землі

Суспільство 1767
Вартість земельної ділянки натепер становить близько 1,9 млн грн
Вартість земельної ділянки натепер становить близько 1,9 млн грн. Фото: з архіву

Договір оренди земельної ділянки визнали недійсним.

 За позовом прокуратури недобросовісного фермера зобов’язали повернути державі землі вартістю майже 2 мільйони гривень. Йдеться про майже 50 гектарів земель, які фермерське господарство відповідно до умов договору отримало в користування на 20 років наприкінці 2007 року з порушенням законодавства.

Господарський суд Хмельницької області задовольнив позов Старокостянтинівської місцевої прокуратури до фермерського господарства та райдержадміністрації про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки державної власності. 

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Олексій Олійник, у фермера відсутня затверджена технічна документація про проведення нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка є основою для визначення розміру орендної плати для земель державної і комунальної власності. Без такої оцінки істотно занижується плата за використання земель, що призводить до ненадходження значних коштів до бюджету.

Вартість земельної ділянки натепер становить близько 1,9 мільйона гривень, за підрахунками фіскального органу розмір орендної плати за неї мав би бути не менше 41 тис гривень. Відтак ці обставини стали підставою для звернення місцевої прокуратури в інтересах держави до суду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую