ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відкрили 9-й у світі кінологічний центр митної служби

Суспільство 5083
У місті готуватимуть команди кінологів для інших країн
У місті готуватимуть команди кінологів для інших країн. Фото: автора

Тут готуватимуть кінологічні команди для виявлення і попередження контрабанди.

 У Хмельницькому сьогодні, 26 серпня, відкрили Регіональний кінологічний навчальний центр Всесвітньої митної організації. Тут готуватимуть кінологічні команди митних органів країн Центральної Європи та Чорноморського басейну.

На території центру облаштували сучасний комплекс з умовним автомобільним пунктом пропуску, залізничним пасажирським вагоном, вантажним автомобільним напівпричепом, автоцистерною, кінологічним тренувальним комплексом та вольєрами на 30 собак. Для слухачів облаштовані спеціалізовані аудиторії та кабінети.

«Меморандум про взаєморозуміння між Всесвітньою митною організацією і Державною фіскальною службою України про створення Регіонального навчального кінологічного центру Всесвітньої митної організації” підписали 16 липня 2016 року під час 127-128 сесій Ради митного співробітництва. На урочистості з нагоди його відкриття завітали Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров, Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, представники обласної та міської влади та іноземні партнери.

На відкриття завітали керівники Міністерства ДФС та Держприкордонслужби

Центр відкривали з оркестром під звуки гімну 

«Це один із дев’яти кінологічних навчальних центрів Всесвітньої митної організації, і він базуватиметься тут, у Хмельницькому. У більшості країн світу під час митного догляду використовують кінологів і службових собак, щоб виявити зброю, наркотики, банкноти. Зараз робимо тренінг для службових собак, щоб можна було ідентифікувати навіть бурштин. Центр дасть можливість для нас і для колег з Держприкордонслужби застосовувати новітні технології», - зазначив Роман Насіров.

Представники іноземних держав також привітали хмельничан з відкриттям центру

«Собака на кордоні – це такий інструмент, який не може замінити жодна технічна складова. Добре, що передові технології переходять до колег з митної служби і до нас. Будемо застосовувати на кордоні ті процедури, які дозволять нам усім увійти до сім’ї народів Європи», - додав Віктор Назаренко.

Присутнім презентували, як шукають контрабанду на кордоні

Після офіційної частини усі присутні змогли оцінити вміння службових собак знаходити наркотики, банкноти та зброю. Як пояснили кінологи, у центрі для навчання використовують ліцензовані натуральні наркотичні засоби, опломбовані та опечатані, відповідно до норм законодавства.

Гостям розповіли про особливості роботи кінологів

Справжні наркотики, гроші і зброя використовуються при навчанні собак

Кінологічний навчальний центр створили на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення, який є територіальним підрозділом фіскальної служби. Програма підготовки кінологічних команд включає первинну підготовку та спеціальний курс з пошуку наркотичних засобів, зброї та боєприпасів, тютюнових виробів, грошових знаків у вигляді банкнот та іншого.

Зразки фальшивих документів також є в центрі

Собаки показали, як шукають наркотики

За гарну роботу чотирилапі отримують улюблену іграшку

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую