ye-logo.v1.2

Боремося проти насильства... яйцями

Суспільство 1959

Жіноча молодіжна організація "Нова Етика" на площі біля Дитячого світу влаштувала такі собі змагання з дартсу, але замість дротиків в ціль дівчата метали яйця.

Власне, дійство проходило в рамках акції "16 днів проти гендерного насильства", і яйця, як зізнаються організатори, вони жбурляли на зустріч проблемам сьогодення. За мету дійство мало вкотре нагадати хмельничанам про жорстокі вчинки, які часто трапляються у нашому суспільстві.

“Замість звичайної мішені в нас надписи: “вбивство", “згвалтування", “торгівля людьми", “насильство в сім’ї" - розповіла активістка “Нової Етики" Олександра Черноусова. - Це саме ті проблеми, які повинні бути знищені у нашому суспільстві й про які потрібно говорити повсякчас. На жаль, чинне законодавство не може нормально захистити своїх громадян. До прикладу на “сімейногонасильника накладається штраф від 1 до 3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Це наче звучить: “Ви б’єте свою дружину? Заплатіть кільканадцять гривень і бийте далі". Ми проводимо акцію, для того щоб показати суспільству, що проблема все таки є, і з нею необхідно боротись. Не дозволяйте собі терпіти знущання, і не знущайтесь над іншим. Так ми кажемо "ні!" насильству в усьому світі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую