ye-logo.v1.2

У Старокостянтинівському районі відкрили меморіальну дошку 27-річному кіборгу

Суспільство 2257
Меморіальну дошку відкрили на фасаді школи, де боєць навчався
Меморіальну дошку відкрили на фасаді школи, де боєць навчався. Фото: staradm.gov.ua

Командир взводу 93-ї бригади помер 25 серпня минулого року.

Днями у селі Пеньки Старокостянтинівського району відкрили меморіальну дошку і освятили пам’ятник Герою АТО Василю Кашлакову. Вшанувати бійця прийшли рідні та друзі загиблого воїна-захисника, представники місцевих органів виконавчої влади, жителі села, учні місцевої школи, бойові побратими.

Як повідомляють у райдержадміністрації, меморіальний знак встановили на фасаді Пеньківського навчально-виховного комплексу, де колись навчався Василь Кашлаков. Відкривали меморіальну дошку мама загиблого героя Галина Петрівна та сільський голова Віктор Загорський.

Родом Василь Кашлаков із Шепетівки, народився 28 жовтня 1987 року. З 1996 року по 2005 рік навчався у Пеньківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівського району. Після закінчення школи вступив у Хмельницький національний університет "Поділля", де  проходив навчання на військовій кафедрі. Закінчивши університет, повернувся в рідне село Пеньки Старокостянтинівського району.

«Упродовж 2013 року проходив службу в 93-й механізованій бригаді. З 14 січня 2015 року перебував на Сході країни в зоні АТО. Займав посаду командира взводу 93 механізованої бригади ЗСУ. 24 серпня 2015 року разом зі своїми товаришами підірвався на міні у м.Красноармійськ Донецької області. Помер 25 серпня 2015 року у госпіталі ім.Мечнікова в м.Дніпропетровськ. Похований у с.Пеньки Старокостянтинівського району 27 серпня 2015 року», - повідомляють у РДА.

Указом Президента України від 16 січня 2016 року №9/2016 "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", Василь Кашлаков нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). Також відповідно до рішення сесії Старокостянтинівської районної ради від 05.08.2016 року йому присвоєно звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району» (посмертно).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую