ye-logo.v1.2

Прикордонна академія відкрила двері для 290 курсантів-першокурсників

Суспільство 2206
Першокурсникам вручили символічний студентський квиток
Першокурсникам вручили символічний студентський квиток. Фото: автора

У навчальному закладі відзначили День знань.

 Церемонія відкриття нового навчального року відбулася на плацу Національної академії Державної прикордонної служби. Навчальні аудиторії прикордонного вишу прийняли 290 курсантів, 65 слухачів заочної форми навчання та 161 студента. Як зазначає ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук, це потужне поповнення, а серед курсантів – чимало учасників АТО.

«Розпочинається новий навчальний рік, ми урочистим шикуванням відкриваємо його. Набрали велику кількість офіцерів і курсантів. Сьогодні за парти сідає нова генерація. Бажаю їм не заспокоюватися у здобутті знань і навичок», - зазначив Олег Шинкарук.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих прикордонників. Із хвилюванням першокурсники приймали вітання від поважних гостей. Навчання в прикордонному виші – дитяча мрія багатьох із курсантів.

Стали курсантами багато дівчат з різних куточків країни

«Я вступила на факультет філології, у моїй родині всі військові, тому вирішила продовжити сімейну династію. На мою думку, Держприкордонслужба – це обличчя нашої держави. Мрію після закінчення навчання служити в аеропорту Бориспіль, там багато цікавих людей. Ми живемо у 21 столітті, багато дівчат обирають таку професію, а батьки зрозуміли і підтримали», - розповідає першокурсниця Аліна Сєра.

На плацу вишикувалися представники різних факультетів

Завітали на урочистості і представники влади та керівництва Держприкордонслужби. Директор департаменту охорони державного кордону адміністрації Держприкордонслужби Анатолій Махнюк переконаний, що ці першокурсники стануть справжніми офіцерами і вірними захисниками кордонів.

Серед першокурсників - юнаки різного віку

«На сьогодні є досить високі вимоги до всіх вищих військових навчальних закладів, і академія відповідає їм, вона на ходу реформується, вводить ряд інновацій у систему підготовки і курсантів, і викладачів. Академія має славне минуле, сьогодення і майбутнє", - сказав він.

Курсантам передали ключ до знань

Першокурсникам вручили символічний ключ до знань і студентський квиток. Уже 10 вересня вони присягнуть на вірність Українському народові.

Мужні хлопці голові вчитися 

Поважні гості прийшли привітати прикордонників

Чимало настанов почули першокусники 1 вересня

Прикордонникам вручили подяки

10 вересня курсанти прийматимуть Присягу

Курсантів прийшли підтримати родичі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую