clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Вчена рада КПНУ імені Івана Огієнка засудила участь викладачки в конференції «з російської мови» у Криму

Декан факультету сказав, що викладач у спілкуванні жодного разу не висловлювала підтримки подій у Криму

Декан факультету сказав, що викладач у спілкуванні жодного разу не висловлювала підтримки подій у Криму. Фото: vnz.univ.kiev.ua

Доцент продовжує працювати в університеті.

 Вчена рада Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка розглянула і засудила на своєму засіданні факт участі доцента кафедри англійської мови Олени Главацької у науковій конференції в Криму. Про це повідомив ректор університету Сергій Копилов.

За його словами, наприкінці серпня участь Олени Главацької в конференції «з російської мови» в Ялті розглядала вчена рада факультету іноземної філології й університету. Згідно ухвали, подачу матеріалів на конференцію під назвою «Російська мова в полікультурному світі» доцента Главацької засудили. Крім того, рекомендували викладачам університету утриматись від участі у подібних заходах, які відбуваються на тимчасово окупованих територія Криму, Луганської та Донецької областей.

«Доцент подала матеріали, ми це засудили. Штрафи ми не накладаємо. У закладах, де викладачі виїжджали туди, порушували контракт і були відсутні на робочому місці, їх звільнили. Тут юридичних підстав для цього немає, - каже ректор Сергій Копилов. – Декан факультету сказав, що вона у спілкуванні жодного разу не висловлювала підтримки подій у Криму. Роблячи цей крок, викладач просто не зважила всі обставини».

Нагадаємо, окремі працівники ВНЗ України взяли участь у заході на окупованій території, відверту політичну спрямованість якого підкреслює й ухвалена учасниками «конференції» резолюція з подякою на адресу чільних осіб окупаційної «влади» Криму. Керівники деяких вишів таких викладачів звільнили. Олена Главацька на конференцію не їздила, лише подала матеріали.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Серпень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31