ye-logo.v1.2

На правах реклами «Земля - один із індикаторів, навколо якого найлегше спекулювати»

Суспільство 1492
Сергій Лабазюк вважає, що вимоги окремих політичних партій, які вимагають мораторій заради мораторію без обґрунтування, ситуацію не вирішать
Сергій Лабазюк вважає, що вимоги окремих політичних партій, які вимагають мораторій заради мораторію без обґрунтування, ситуацію не вирішать. Фото: news.pn

Тему зняття мораторію на продаж землі політичні партії використовують у своїх цілях.

Про це під час ефіру на одному з телеканалів заявив нардеп Сергій Лабазюк.

«Земля - один із індикаторів, навколо якого найлегше спекулювати. Два десятиріччя цю тему використовують. Продовжують мораторій на продаж не для того, щоб вирішити питання одним чи іншим способами, а щоб підняти рейтинги. Потрібно зрозуміти, що вимоги окремих політичних партій, які вимагають мораторій заради мораторію без обґрунтування, ситуацію не вирішать», - наголосив нардеп.

При цьому Сергій Лабазюк зазначив, що мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення можна буде зняти лише після того, коли завершиться війна на Донбасі, і в законодавчому плані будуть прописані всі правила гри на ринку землі.

«Але ці правила мають не нав’язуватися «згори» чиновниками, а пропонуватися «знизу» – власниками земельних ділянок», - зазначив С. Лабазюк.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую