ye-logo.v1.2

На Хмельниччині вилучили майже 20 тисяч літрів фальсифікованого алкоголю

Суспільство 1779
У переліку вилучених підакцизних товарів значне місце посідають тютюнові вироби та паливно-мастильні матеріали
У переліку вилучених підакцизних товарів значне місце посідають тютюнові вироби та паливно-мастильні матеріали. Фото: zik.ua

За результатами викритих правопорушень порушили 19 кримінальних проваджень.

Упродовж року підрозділи податкової міліції Хмельницької області у рамках операції «Акциз-2016» викрили 44 порушення податкового законодавства. У фіскальній службі повідомляють, що з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму 8,5 мільйона гривень.

“Серед вилучених з тіньового ринку товарно-матеріальних цінностей найбільшу питому вагу становлять лікеро-горілчані напої, кількість яких обраховується майже у 20 тисяч літрів, загальна сума становить 2,6 мільйона гривень. Водночас вилучено 13 тисяч літрів спирту, який як правило використовується для підпільного розливу фальсифікату, його вартість оцінюється у 1,4 мільйона гривень. Крім того, у переліку вилучених підакцизних товарів значне місце посідають тютюнові вироби та паливно-мастильні матеріали, загальна вартість яких становить 1,3 мільйона гривень. Окремим рядком у показниках діяльності фіскальної служби з наведення порядку на ринку підакцизних товарів проходять вилучені з обігу транспортні засоби, наразі це 11 автомобілів, що використовувались у протиправній діяльності для перевезення різного роду фальсифікату та контрафакту”, - додають у ДФС області.

Загалом, за результатами роботи податкової міліції Хмельниччини обліковано 19 кримінальних правопорушень у сфері обігу підакцизних товарів за статтею 204 Кримінального кодексу України та викрито 5 підпільних виробництв з розливу фальсифікованих алкогольних напоїв. Також, складено 32 адміністративних протоколи за правопорушення, пов'язані з незаконним обігом підакцизних товарів.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую