clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Відтепер Хмельницький співпрацюватиме з польським містом Влоцлавеком

Марек Войтковскі переконаний, що угода посприяє активній співпраці міст у майбутньому

Марек Войтковскі переконаний, що угода посприяє активній співпраці міст у майбутньому. Фото: автора

Міські голови Хмельницького та Влоцлавека підписали лист про наміри співробітництва.

Сьогодні до Хмельницького приїхала делегація з сусідньої Польщі, а саме – з Куяво-Поморського воєводства. Це  віце-губернатор воєводства Свавомір Копищ, президент Влоцлавека Марек Войтковскі, представники бізнесу, фермери, представники промисловості та керівництво індустріального парку.

Разом з представниками місцевої влади вони обговорили можливе співробітництво, а також підписали угоду про налагодження співпраці між містами Влоцлавеком та Хмельницьким.

«Ми раді, що Україна вийшла на шлях до Європи. Ми вже декілька років спостерігаємо за тим, як у вас тут відбуваються зміни, і це зміни на краще, – сказав Марек Войтковскі, президент Влоцлавека. – Нас цікавить співпраця в нових галузях діяльності, і ми раді будемо допомогти. Я переконаний, що після підписання цієї угоди, ми матимемо реальні бізнес-наслідки».

Міські голови підписали лист про наміри співробітництва.

«Сьогодні ми підписали договір про співробітництво і партнерство, а далі вже буде відбуватися зустріч бізнес-кіл і вироблення чітких пропозицій. В майбутньому ми зможемо співпрацювати у бізнес сфері, в гуманітарній сфері, в освіті (вже навіть цього літа Куяво-Поморське воєводство приймало хмельницьких дітей), а також у спортивній і культурній сферах, – розповів Олександр Симчишин, міський голова Хмельницького. – Нам також дуже цікавий досвід діяльності індустріального парку, який функціонує у Влоцлавеку і допомагає розвивати промисловість. І зараз ми вишуковуємо можливість створення такого парку в Хмельницькому, або десь поблизу міста».

Індустріальний парк у Влоцлавеку займає площу 15,3897 Га. Фото: wyborcza.pl

Відповідно до Закону України «Про індустріальні парки», індустріальний парк – облаштована відповідною інфраструктурою територія, у межах якої учасники можуть здійснювати господарську діяльність у сфері переробної промисловості, а також науково-дослідну діяльність, діяльність у сфері інформації і телекомунікацій (п. 3, ст. 1).

Влоцлавек – місто в Куявсько-Поморському воєводстві (Польща).


 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 14.11.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.87
27.89
31.4
31.42

Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30