ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Під час фестивалю у Кам’янці підхопили дизентерію 43 дитини

Суспільство 1188
45 людей досі в лікарні
45 людей досі в лікарні. Фото: uanos.com

За фактом виникнення спалаху направлено матеріали в правоохоронні органи та до суду.

Серед осіб, які брали участь у фестивалі «Перлина Кам’янця» у Кам’янці-Подільському внаслідок спалаху гострої кишкової інфекції за медичною допомогою звернулась 141 людина, з яких 120 дітей. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Як зазначили у відомстві, найбільше хворих у Києві, Броварах, Івано-Франківській, Одеській та Сумській областях.

За результатами лабораторних досліджень встановлено, що етіологічним чинником спалаху є Shіgella Sonnei, який викликає дизентерію. Його виділено з харчових продуктів, змивів, відібраних на об’єкті виникнення спалаху (готельно-ресторанний комплекс «Ксенія» у м. Кам’янець-Подільський та с. Врублівка), а також від 43 хворих та 2 контактних осіб. 

Фахівці кажуть, що в готелі не дотримувались елементарних санітарних вимог, овочі і фрукти купували на місцевому ринку без жодних відповідних документів. 

На сьогодні після повернення до місць проживання 45 осіб досі у лікарнях Івано-Франківської, Київської, Сумської, Миколаївської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей.

Нагадаємо, у 18 дітей минулого тижня підтвердили дизентерію. Згодом діагноз підтвердили ще у 8 потерпілих. Одразу після фестивалю дітей, які поверталися додому, госпіталізували прямо з потяга. Поліція Кам’янця відкрила кримінальне провадження через масове отруєння, готель "Ксенія" тимчасово закрили.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую