ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

На Хмельниччині незаконно роздержавили близько 55 гектарів землі

Суспільство 992
До злочинної схеми причетні службовці райдержадміністрації та відділу Держземагенства у Білогірському районі
До злочинної схеми причетні службовці райдержадміністрації та відділу Держземагенства у Білогірському районі. Фото: колаж ZN.UA

Зараз їх намагаються повернути

На Старокостянтинівщині викрили злочинну схему роздержавлення земель вартістю понад 1,5 мільйона гривень і подальшого їх привласнення мешканцями Хмельницької та інших областей.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець, представники одного з товариств Хмельниччини незаконно отримали земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ще у 2014 році. У цьому їм допомогли службовці Білогірської райдержадміністрації та відділу Держземагенства у Білогірському районі Хмельницької області.

«Наслідком такої злочинної змови стало внесення недостовірних даних до розпорядження голови Білогірської райдержадміністрації та додатку до нього щодо осіб, яким надано дозвіл на виготовлення проектів землеустрою.
Згодом, на підставі фіктивних документів 29 осіб незаконно набули право власності на землю площею понад 55,5 гектарів. Після чого, підставні особи ці землі передали в оренду вказаному товариству» – повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

За цими фактами розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 КК України «Службове підроблення».
Наразі до суду направили 24 позови на суму понад 1,5 мільйона гривень щодо визнання незаконним та скасування свідоцтва про право власності на зазначені земельні ділянки.
Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую