ye-logo.v1.2

У Кам’янці працюватиме дві резиденції Святого Миколая

Суспільство 2032
Святий Миколай роздасть частину подарунків своїм помічникам
Святий Миколай роздасть частину подарунків своїм помічникам. Фото: lviv.vgorode.ua/

Дітлахи отримають подарунки.

У міській раді Кам'янця-Подільського повідомляють, що окрім готелю «Рейкарц», де Святий Миколай працював останні кілька років, цьогоріч головний новорічний персонаж прийматиме дітей ще в одній світлиці – виставковій залі на Соборній. Працюватиме світлиця з 19 до 30 грудня (крім 25 грудня) з 15.00 до 18.00 години.

“Урочисте відкриття резиденції Святого Миколая тут відбудеться 19 грудня о 13.00 годині. Святий Миколай роздасть частину подарунків своїм помічникам. До вечора вони працюватимуть у міських маршрутках й роздаватимуть юним пасажирам гостинці. Святий Миколай не лише вручатиме подарунки, які батьки можуть замовити для своїх дітей напередодні, але й розважатиме юних кам’янчан іграми та забавами. Батьків та їх чад також забезпечать усіма необхідними матеріалами для участі в безкоштовних майстер-класах, які проводитимуться з 21 до 23 грудня з 15.00 до 18.00 години”, - зазначають у міській раді.

24 грудня о 12.00 годині в резиденції пройде майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас, о 13.00 годині – святкова концертна програма.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую