ye-logo.v1.2

Вже в лютому запрацює реєстр боржників Хмельниччини

Суспільство 2446
Віктор Худняк каже, що інформацію до реєстру вже вносять
Віктор Худняк каже, що інформацію до реєстру вже вносять. Фото: автора

Тих, хто заборгував, можна буде знайти в спеціальному реєстрі.

Інформацію про громадян та компанії Хмельниччини, які відповідно до рішень суду визнані боржниками і стосовно яких відкрито відповідне виконавче провадження, можна буде побачити в спеціальному реєстрі. За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка, до реєстру вже почали вводити дані по області і вже до середини лютого його наповнять.

«Цей реєстр має стати потужним інструментом у боротьбі з аферистами, а головне буде запобіжником для бізнесу від зловживань різного роду», - зауважив Віктор Худняк.

Як він пояснив, положення закону "Про виконавче провадження", якими передбачено запуск Єдиного реєстру боржників, набрали чинності 5 січня. Відповідно до вимог законодавства, відомості про боржників, які включені до Єдиного реєстру боржників, мають бути відкритими та повинні розміщуватися на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції.

«Кожен, хто має бажання, зможе ознайомитися, хто є боржниками в області, які суми і кому винен. Це немало важливо у питанні публічності і доступу громадськості до інформації», - переконаний Віктор Худняк.

В обласному управлінні юстиції зауважують, що реєстр є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та створений з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов'язання боржників. Згідно з чинним законодавством, виконавець одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження зобов'язаний внести до реєстру відомості відносно боржників, які мають зобов'язання перед фізичними чи юридичними особами за судовими рішеннями та рішеннями інших органів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую