ye-logo.v1.2

Волонтери збирають гроші на обладнання для реабілітаційного центру в Хмельницькому

Суспільство 4443
Сергій Бабій каже, щоб повністю реалізувати цей проект, залишилось зібрати близько 50 тисяч гривень
Сергій Бабій каже, щоб повністю реалізувати цей проект, залишилось зібрати близько 50 тисяч гривень. Фото: автора

Усіх небайдужих просять долучитися до збору коштів на частину обладнання у «Соціальний центр для особливої молоді».

Благодійний фонд «Карітас» створює у Хмельницькому «Соціальний центр для особливої молоді».

Керівник проекту Сергій Бабій розповів, що приміщення у них є, гроші на ремонт і більшу частину обладнання теж є. Однак щоб повністю реалізувати цей проект, залишилось зібрати близько 50 тисяч гривень.

Ці гроші потрібні, щоб облаштувати реабілітаційний кабінет і сенсорну кімнату.

Перший потрібен для занять лікувальною фізкультурою, щоб у дітей не погіршувався фізичний стан. А сенсорна кімната – для покращення емоційного стану та зниження нервового напруження.

Проект реабілітаційного кабінету.

Проект сенсорної кімнати.

Щодо самого закладу, то це має бути соціальний центр для дітей і молоді з Хмельницького, які хворіють на ДЦП, аутизм, синдром Дауна тощо.

Керівник проекту каже, що у місті, за приблизними підрахунками, є до тисячі таких дітей, офіційної ж статистики ніхто не веде.

«У Хмельницькому є два міських центри реабілітації для інвалідів – це "Школа Життя"  і "Родинний затишок". Але вони стаціонарні і за півроку обслуговують, якщо я не помиляюся, до 35 осіб. А, зважаючи, що таких дітей є до тисячі, черги там надзвичайно великі» – розповів Сергій Бабій.

Також він зазначав, що «Соціальний центр» не буде працювати стаціонарно. У закладі для дітей і молоді з особливими потребами надаватимуть окремі послуги. Усе – безкоштовно і за картою реабілітації відвідувачів.

Сергій Бабій показав проект «Соліального центру».

Окрім реабілітаційного кабінету і сенсорної кімнати у центрі створять кімнату арт-терапії, кабінет дефектолога, масажний кабінет і соляну кімнату.

Там будуть спеціальні тренажери, крісло «Трансформер», басейн з кульками, сухий душ, колона з бульбашками, масажний килимок та багато іншого.

 

Приклади обладнання, яке планують закупити для центру реабілітації.

«Ми маємо гроші на центр, але на деяке обладнання потрібно зібрати ще близько 75 тисяч гривень. Більшу частину цих коштів ми вирішили зібрати через Українську Біржу Благодійності (УББ). Це найкращий варіант, тому що там існують жорсткі вимоги і вимагається документація – все прозоро. Тож люди бачать, куди і на що йдуть пожертви» – розповів Сергій Бабій.

Допомогти зібрати кожти на «Соціальний центр для особливої молоді» може кожен. Для цого потрібно натиснути «підтримати» на сторінці проекту.

З переліком і вартістю усього обладнання можна ознайомитися в описі проекту на сайті УББ. Розділ – «Документація».

Все необхідне потрібно закупити до заверщення ремонту. А закінчити його мають вже цієї весни.

Центр буде знаходитися за адресою: вул. Зарічанська 10/3, поряд з храмом Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую