ye-logo.v1.2

SMS-новини 13 Серпня

Суспільство 1824 1

від читачів

СТАЛОСЯ
2.08 У Південному Бузі втопився 47-річний чоловік. Тіло знайшли на міському пляжі.  (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).

2.08 В селі Тинна Дунаєвецького району повісився молодий хлопець. (Прим. ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).
У сільській раді села Тинна кажуть, що такий випадок у селі й справді мав місце. Наразі причини самогубства встановлюють правоохоронні органи. Нині відомо, що чоловік був одружений і постійно проживав у Хмельницькому, а до Тинни навідався на кілька днів.

2.08 В с. Тарноруда Волочиського району на поминках отруїлося 10 людей. Одна молода жінка госпіталізована з дуже сильним отруєнням. Приїхала санепідемстанція, взяли проби їжі на аналіз.  (Прим.ред. – автори повідомлень на цю тему отримують по 15 гривень на рахунок).
Як зазначають в обласній санітарно-епідеміологічній службі, такий випадок справді трапився. Перед поминками зарізали свиню. Вона й стала причиною отруєння. Як пояснюють у санітарно-епідеміологічній службі, саме з м’яса виділили сальмонелу. Однак, сьогодні загрози здоров’ю людей вже немає.

2.08 У с. Воронківці Старокостянтинівського району при розбиранні стіни забило молоду жінку (26 років) – завалилася стіна. (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 15 гривень на рахунок).
Як розповідає автор повідомлення, трагедія сталася на покинутій фермі. Того дня мати з дочкою пішли по каміння до напіврозібраного приміщення. Коли завалилася стіна, матір встигла відстрибнути, а дочку накрило камінням. В Старокостянтинівському райвідділі міліції цю інформацію підтвердили.

3.08 У Хмельницькому на березі річки вбили чоловіка. Жінка-свідок думає, що це через ревнощі. (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок). Детальніше читайте на четвертій сторінці.

5.08 У с. Кам’янка Городоцького району втопився чоловік. (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 10  гривень на рахунок).

6.08 5 серпня у Хмельницькому розбився на смерть хлопець 16-ти років. (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).

9.08 8 серпня в с. Зеленці Старокостянтинівського району від удару блискавки згоріла свиноферма.  (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).
«Справді 8 серпня сталася пожежа приватної ферми у селі Зеленці Старокостянтинівського району, – розповідає Ігор Цюзік, начальник Центру пропаганди ГУ МНС України в Хмельницькій області. – Причиною пожежі став удар блискавки. Вогнем пошкоджено 100 квадратних метрів покриття. Пожежникам вдалося врятувати 260 голів свиней, тобто все поголів’я. Люди не постраждали».

9.08 В Теофіпольському районі в с. Олійники в ставу втопився чоловік. (Прим. ред. – автори повідомлень про цю трагедію отримують по 10 гривень на рахунок).

ЕХ, ДОРОГИ…
2.08 Першого серпня близько 7.30 Віньковецький район, с. Станіславівка. Сталася аварія: автобус  їхав у Хмельницький, напроти їхав «КамАЗ». Шофер був п’яний, не впорався з керуванням, зіштовхнувся з автобусом. Жертв немає. (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).

5.08 4 серпня ДТП на Озерній: «Джип» зіштовхнувся з «КамАЗом». Дві людини загинули.  (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок). Детальніше читайте на цій сторінці.

9.08 Першого серпня п’яний чоловік, тікаючи від ДАІ в Нетішині, розбився на смерть, а вагітна жінка потрапила в лікарню. (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).

ОТАКОЇ!
2.08 с. Мокіївці на Шепетівщині унікальне за кількістю вишок мобільного зв’язку – їх у нас аж чотири! Три із них встановлені з «благословіння» працівників сільської ради. Чиновники наживаються на здоров’ї людей.  (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 5 гривень на рахунок).

2.08 В с. Лютарівка на пасовищі о 10 годині ранку  грім забив корову.  (Прим. ред. – автор повідомлення отримує 5 гривень на рахунок).   

ДОЗВОЛЬТЕ ПОСКАРЖИТИСЯ
5.08 Кісткомельний завод (с. Вовчківці Волочиського району) 5 серпня о 19.35 здійснив викид у повітря відпрацьованих газів. Немає чим дихати!  (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 5 гривень на рахунок).
Секретар сільської ради села Вовчківці стверджує, що завод у них планували запустити в дію, навіть завезли відповідне обладнання. Але через протести та обурення місцевих жителів завод так і не почав працювати, а обладнання давно вивезли.

5.08 Вчора і сьогодні у Городку  відстрілювали собак, трупи лежать на дорозі у таку спеку! (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 5 гривень на рахунок).
Заступник Городоцького міського голови Валерій Парамей сказав: «Я найперше дуже дякую тим людям, які і вам, в редакції, і нам, в міській раді, підказують, де і що потрібно виправити. Взагалі, ми не маємо права проводити відстріл. Але до нас останнім часом почали звертатися жителі зі скаргами, що бродячі собаки нападають на дітей, а в деяких районах міста взагалі страшно пройти. Ми порахували, що відлов бродячих собак і всі подальші процедури з ними обійдуться місту в половину міського бюджету, тому були вимушені створити комісію, в яку ввійшли представники всіх відповідних служб, і провести таку неприємну процедуру. Однак протягом кількох годин всі вбиті собаки були зібрані».   

6.08 У Волочиському районі в с. Великі Жеребки забруднення води. Робили аналіз. ЖАХ! (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 5 гривень на рахунок).
На жаль, автор повідомлення не зміг уточнити, з якою саме водою проблеми. Як розповідають у сільській раді села Шмирки (до неї належать і Великі Жеребки), їм не надходило жодних скарг про те, що вода в криницях брудна. А от щодо того, що у місцевих ставках вода справді зелена й що там неможливо купатися, погоджуються. Усе через те, що вода стояча від природи і немає витоку, тож  щороку покривається баговинням, особливо в спеку.

6.08 Голова райдержадміністрації змушує керівників установ Городка посилати працівників у спеку на рубку бур’янів, нехтуючи здоров’ям людей!  (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 5 гривень на рахунок).

7.08 Директор ТОВ «Лісоводське» с. Лісоводи нахабно побив жінку тільки за те, що вона хоче розірвати договір на оренду земельного і майнового паю. Чи буде доведена справедливість?! (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 5 гривень на рахунок).
«Мені неприємно, що мушу реагувати на інформацію, яку дає жінка, бо я знаю хто це, на яку вже в дільничного є кільканадцять заяв від інших жителів, – розповів директор товариства «Лісоводське» Руслан Шумило. – В нас є кілька людей, які постійно порушують спокій і завжди всім незадоволені. Все почалося зі зборів, на яких ми укладали договір з інвестором, а ця групка людей відмовилася. Ну, відмовилися – то їхня справа. Але інцидент стався зовсім не через паї чи землю. Ця жінка, зустрівши мою дорослу доньку, обізвала її нецензурними словами. Я їй пригрозив: «Ще раз таке собі дозволиш – розірву», а вона прийшла до лікарів і попросила, щоб вони написали, що в неї струс мозку. Але жоден лікар цього не підтвердить».
Заступник головного лікаря Городоцької районної лікарні Анатолій Андрійчук, який чергував тієї доби, повідомив, що «та жінка розповідала про якісь травми, але жодних ознак в неї не було. Вона зараз лежить у Лісоводській лікарні, але зовсім не з причини травми, в неї хронічна хвороба, і вона проходить лікування.  А взагалі то, вона щось колотить і придумує». 

7.08 У зв’язку із запланованим підвищенням плати за комунальні послуги зросла ціна на наймане житло. За однокімнатну квартиру за серпень замість 1000 гривень + комунальні, треба сплатити 1400 + комунальні. Без попередження! І всі знайомі, які живуть на найманих квартирах, з вересня мають платити на 200-600 гривень більше. Шкода, зарплата не росте.  (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 5 гривень на рахунок).

9.08 У Городку при в’їзді на міні-базар тиждень тому встановили знак «В’їзд заборонено». Сам начальник ДАІ  стоїть і штампує протоколи – робить план!  (Прим. ред – автор повідомлення отримує 5 гривень на рахунок).
У відділі ДАІ УМВС Городка повідомили, що дійсно, нещодавно встановили такий знак. Однак при в’їзді на ринок з іншого боку такого знаку немає і всі, кому потрібно, можуть заїжджати на територію звідти. Це зробили для того, щоб розвантажити і врегулювати рух на центральній вулиці, яка проходить біля ринку.

9.08 В Олешині крадуть ліс, ніяка це не санітарна вирубка. Душа болить за ліс! (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 5 гривень на рахунок).

9.08 В країні оголошено пожежну небезпеку, а на вихідні під Олешином у лісі горіли вогнища. (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 5 гривень на рахунок).

10.08 Чому  при проходженні техогляду, крім обов’язкових платежів, потрібно ще платити за покращення матеріально-технічної бази ДАІ – 47 гривень? Що це за рекет?
Як нам пояснив заступник начальника відділу автотехнічної інспекції управління ДАІ управління МВС України в Хмельницькій області Олександр Хутняк, цей платіж – добровільний, сплачується лише за бажанням автовласника. Якщо ж хтось змушує сплачувати ці гроші, можна повідомити про це у чергову частину ДАІ за телефоном у Хмельницькому: 2-21-59.

ЕМОЦІЇ
3.08 Дочекались підтримки малого бізнесу, ось вам і податкові канікули, і зменшення податкового тиску. Такими діями, що виробляє наша влада, у скорому майбутньому ми забудемо, що таке дрібний бізнес, якщо це можна назвати бізнесом… (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 5 гривень на рахунок).

5.08 Україна для людей! А газ уже подорожчав на 50%. Нас розвели, як лохів!!! (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 5 гривень на рахунок).

ВИБРИКИ «ЧЕРВОНОГО ПІВНЯ»
3.08 Другого серпня в с. Ставниця Летичівського району близько 18.00 згоріла майстерня. Вибух відбувся в результаті замкненої проводки авто. Жертв немає. (Прим.ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).

5.08 В с. Олійник Теофіпольського району 4 серпня горів хлів. Пожежа виникла внаслідок замикання електромережі. (Прим.ред. – автори повідомлень про цю подію отримують по 10 гривень на рахунок).

Коментарі:

Гоголь Юрій 15.08.2010 12:08

Дурдом,а не Хмельниччина!Хоча ідея смс-новин чудова.Є шанс поскаржитися в газету.Ще,якби це давало якийсь результат.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую